Wpis z mikrobloga

Michał 30 Kłodzko

Zgłoszenie nr 207 z dnia 2018-02-03 20:43:23

Imię: Michał
Wiek: 30
Miejscowość: Kłodzko
Kim jestem?
Zawodowo? Nuda - szczurek w małym korpo. Aktualnie kierownik z przypadku w oddziale jednej z firm z branży automotive. Chętnie o tym komuś opowiem przed spaniem - może szybciej Ci się uda dzięki temu zasnąć :)

Prywatnie: gościem, który ma równo pod sufitem i wszystkich traktuje z szacunkiem, jest uparty, zabawny, ambitny, szczery i ma dystans do siebie
Nie ma tu tyle miejsca, aby pisać poematy. Mam dużo zalet, które czekają na odkrycie przez Interesantki. Nudzić się na pewno przy mnie nie można.

Wygląd
Każdy ma inne wyznaczniki i gusta, więc jest to kwestia dyskusyjna.
Jeżeli chodzi o szczegóły to:
183 cm, 80 kg mięska, sylwetka raczej jak u lekkoatlety niż strongmana, chociaż ostatnio wziąłem się i za ćwiczenia siłowe.
Jeżeli chodzi o mój styl ubierania, to, ze względu na pracę, w większości jest to połączenie koszuli i jeansów. W formalnym wydaniu nie zdarza mi się często prezentować publicznie. Najważniejsze, żeby ubrać się wygodnie i czuć się dobrze.

Zainteresowania
Przede wszystkim podróże małe i duże. Poza tym Muzyka, oglądanie filmów, grzebię troszkę w elektronice i naprawiam auta, do tego bieganie, pływanie, jazda na rowerze, fotografia.
Czas staram się spędzać jak najbardziej aktywnie. Sport to dla mnie litry wylanego potu a nie siedzenie przed telewizorem i oglądanie meczy. Oczywiście oglądam np. skoki narciarskie, ale nie interesuję się tym przesadnie. Nie mam w swoim życiu jakiejś konkretnej rzeczy, której się poświęcam w 100%. Może nie jest to dobre i mądre. Wolę poznać wszystko na własnej skórze i ewentualnie wtedy zdecydować, czy to jest to, czy nie. Ale mimo wszystko, dzięki takiemu nastawieniu jestem szczęśliwy z tym co mam. Na pewno gdyby moja partnerka interesowałaby się którąś z powyższych rzeczy, poświęciłbym temu więcej czasu. Uważam, że podstawą związku jest wspólna pasja.

Czego oczekuję?
Nie mam oczekiwań co do samej akcji, bo szansa na znalezienie tej jedynej wynosi jakieś 0,00001%. Marzy mi się oczywiście znalezienie drugiej połówki, której bardzo brakuje w moim życiu, ale wiem, że przez internet jest to strasznie trudne. Dodatkowo żyję w małej pipidówie, co jeszcze bardziej zmniejsza moje szanse.

Mając na względzie powyższe, chciałbym poznać kogoś, kto będzie równie szalony jak ja i miał ciekawą osobowość... z kim mógłbym rozmawiać godzinami i się przy tej osobie nie nudzić. Dla mnie najważniejszy u drugiej osoby jest jej charakter. Nie zwracam przesadnej uwagi na wygląd, sam nie uważam się za kogoś pięknego. Nie mam strasznego ciśnienia na związek, ale mimo wszystko chciałbym być z kimś, dla kogo mógłbym być oparciem, o kogo mógłbym się troszczyć, za kim mógłbym tęsknić i komu mógłbym oddać swoje serce. Z miłości jest się w stanie robić różne dziwne rzeczy - ja jestem gotowy, aby zmienić coś w swoim życiu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wierzę we frazesy typu: "Z drugą połówką każdy dzień jest idealny".
Na pewno im mniej zaplanowany ten dzień byłby, tym lepiej. Lubię spontaniczne akcje.
Wyobrażam sobie taki dzień na wspólnej podróży przed siebie. Nieważne dokąd. Ważne, żeby to co będziemy robić wywołało uśmiech na obu naszych twarzach i było powodem do wspomnień na długie lata.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - nie mam na to ciśnienia, ale chciałbym to przeżyć w swoim życiu
Dzieci - jak najbardziej. Mimo nieprzespanych nocy, nerwów itd. ich obecność rekompensuje wszystko
Używki - z racji, że sam nie palę, alko tylko na imprezach, chciałbym aby moja partnerka również miała podobnie i nie potrzebowała się odstresowywać w taki sposób na co dzień. Mimo wszystko jestem w stanie obie zaakceptować. Narkotyków nie byłbym w stanie zaakceptować.

Nie jest to ogłoszenie stricte matrymonialne. W tej zabawie chodzi przede wszystkim o poznanie się.
Odpisuję na maile i SMSy i do tego nie gryzę.
Z racji tego, że jestem mobilny, mam w zasięgu takie miasta jak Wałbrzych, Wrocław, Opole, Nysa oraz kawałek Czech (Pardubice, Hradec Kralove). Nie zamykam się na tylko swój region. Jeżeli coś Cie tu zainteresowało, zapraszam do kontaktu.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyklodzko < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz
źródło: comment_ExUccpQ3k6wXMknw4rYLwqNyFAmTCWC7.jpg
  • 1