Wpis z mikrobloga

@BluntRoller: Jeśli chodzi Ci o model to całkiem spoko, jeśli chodzi Ci o wysokość to jest normalna (rama ma wysoką podsiodłowkę), a jeśli Ci chodzi o kąt, to jest równolegle do ziemi, tylko na zdjęciu dziwnie wyszło :D
@TwigTechnology: Torque, na podjazdach to tak średnio chce jechać, ale na stromym jest zabawa przednia. Raczej bym go nie brał za rower enduro, tylko już frirajdówke/zjazdówkę - w końcu ma 180 skoku.
@patrol798: Jak jesteś z okolic Krakowa i sie interesujesz sprzętem, to zapraszamy :)
Tylne widełki są obdarte od pięty. Niektóre rowery mają szerszy tylny trójkąt i jeśli masz bloki w butach przesunięte w stronę małego palca, to cała stopa jest jakby bliżej korby i np. na zjazdach zahaczasz butem o widełki. A lakiery w rowerach są bardzo cienkie i delikatne, więc dużo nie trzeba. Korba byłaby obdarta z tego samego powodu,
@simun: dzieki, chętnie ale obecnie jestem na emigracji, wracam na wakacje po dłuższej przerwie od MTB, poza tym jestem z kieleckiego. Co do obtarcia - no tak, że o tym nie pomyślałem :) ale ja zboczeniec na punkcie rowerów wolałbym poświecić kolana niż lakier w rowerze dlatego nigdy bym na to nie wpadł ;)