Wpis z mikrobloga

@mosqua no właśnie chciałam tylko gwarancja mija jutro ale miał też wymianę płyty głównej która trwała dwa dni. Czy w takim razie dwa dni jeszcze się dodają do gwarancji?
@pusheeny: jeśli od operatora - leć do najbliższego punktu i składaj reklamację z dzisiejszą datą - w te pędy!
To się rozkleja a nie powinno == wada fabryczna 100% - wymiana: ekran/frontPanel - tego nie da się naprawić to trzeba wymienić 450PLN+-!
@pusheeny: @worm_nimda: Na ramce przy odklejającej się szybce widać rysy. Tak jakby ktoś próbował kiedyś podwadzić ekran. Może podczas wymiany płyty głównej z rozpędu wymienili też ekran bo twój akurat był potrzebny do ważniejszej naprawy? xD.
@mosqua no właśnie byłam w punkcie i powiedzieli że od nich idzie tydzień i mogą się kłócić w lg. A jak zamówię kuriera to będzie następnego dnia roboczego. Może jeszcze raz zadzwonię i dopytam bo jak na darmo wyślę to dupa
@pusheeny: jak będzie papier od Opa to ich problem - ty składasz u nich w okresie gwarancyjnym - opisaną usterkę na dzień trawania gwarancji - dlatego leć do nich - dopytaj czy jest opcja przedłużenia gwarancji zanim złożysz bo jeszcze trwa ;)

Jaki OPerator?
@AdireQ: @mosqua: @worm_nimda: Telefon kupiony w Plusie. Dzwoniłam do LG i potwierdziła, że od operatora może iść długo, a kurier będzie najwcześniej w poniedziałek (gwarancja jednak do 4. jak sprawdziłam + te dwa dni, które spędził wtedy w serwisie na wymianie płyty). Poradziła, żebym dziś złożyła reklamacje mailowo ze zdjęciami i dokumentami zakupu, że tak będzie najbezpieczniej bo dziś jeszcze trwa okres gwarancji. Ale mają czas na rozpatrzenie 2
nie będę musiała płacić za naprawę.


@pusheeny:

Jeżeli wyjdzie, że do zapłacenia za naprawę masz 450zł, to nawet o tym nie myśl. Ten telefon -jako nowy - jest warty jakieś 600-700zł. Już lepiej kupić coś innego ze średniej półki, ale nowszej generacji.
Zgraj sobie wszystkie dane przed oddaniem. Obfotografuj dokładnie przed oddaniem.