Wpis z mikrobloga

Nie wstawiałem nigdy za wiele ani nie uczestniczyłem aktywnie w dyskusjach, jednak postanowiłem się dziś przełamać, prosząc was o pomoc...

Moim hobby od 13 roku życia jest programistyka, ot takie sobie pisanie w C++, i tworzenie pewnego projektu. Jest to gra MMO 2D oparta na świecie Naruto (takie anime, zawsze za dzieciaka lubiłem to oglądać), możecie w niej stworzyć własną postać, ustalić wygląd, zdobywać poziom, grać wspólnie z innymi. Jednakże...nigdy nie byłem w stanie dobrze jej rozreklamować. Projekt istnieje od 2008 roku, natomiast maksymalna ilość graczy na serverze wynosiła może coś koło 20-25 osób jednocześnie. Obecnie dziennie na grę wchodzi około 2-3 osób...

Tutaj proszę was bardzo o pomoc. Może macie ochotę zagrać w coś podobnego, lub znacie kogoś, kto chciałby. Jeżeli nie, nawet zwyczajne danie plusa zwiększy szansę na to, iż prośba ta trafi do kogoś. Moim marzeniem jest zobaczyć na serverze powiedzmy 30 osób, które chętnie grają w coś gdzie włożyłem całe serce i wolny czas. Gra jest całkowicie za darmo, z możliwością wsparcia mnie odblokowując kilka funkcji, które można w grze zdobyć za darmo, wkładając troszkę więcej czasu w rozwój postaci. Mogę nawet zrobić #rozdajo dla osób plusujących, a w nagrodzie punkty do wydania w grze...proszę tylko o tyle.

Link do strony gry: http://narutonewworld.cba.pl/

Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
Pobierz Nian - Nie wstawiałem nigdy za wiele ani nie uczestniczyłem aktywnie w dyskusjach, je...
źródło: comment_Or6R9AqmZIPAyMdxJA5m75rUnxkq9v7F.jpg
  • 32
@Nian: Powodzonka, Aktualnie tego nie zainstaluje bo jestem w pracy, Ale aby zobaczyć cokolwiek jak wygląda gra to ciężko. YT posiada same stare wersje i z twojego screen można wywnioskować jakąś nową oprawę graficzna a w internetach pusto. Dodaj jakieś screeny z samej gry, jakiś filmik z walk.

Nie chciałbym ci niszczyć marzeń ale gra chyba umarła ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiem, że trudno się pogodzić z
@Nian: przydałyby się jakieś zdjęcia, filmiki z gry na stronie. A jeśli są to żeby były łatwiej dostępne bo teraz nie mogę znaleźć. Kiedyś jak jeszcze leciało anime to szukałem takich gierek, może nawet grałem przez chwile w Twoją.
@Wybredny_Marian Musi mieć zgodę właściciela praw do marki, lecz póki gra te 2-3 osoby to nikt sie nie przyczepi bo nikt nie wie o istnieniu tej gry.

Lecz współczuję mirkowi jak dotrze informacja do osób odpowiednich o tym, ze jeszcze zarabia na tym. Wtedy zapewne nie skonczy się mailem z wezwaniem do usunięcia gry. Jak to miało miejsce w przypadku bootlegow gier pokemonow na pc.
@Nian: Shurikenjutsu? naprawdę? Masz NinJutsu, GenJustu i inne normalnie nazwane ale BukiJutsu jest nazwane ShurikenJustu... Masochizm i Madara, rozumiem, że Hidan nie może dwóch rzeczy nauczać. I te opisy natur czakry.
@randy_randy: @Wybredny_Marian: @pandapl: @Antekex: @Wybredny_Marian: @Brolys: @skk1993: @medevacs: @GrallStar: @xerxes931:

Mirki to nie jest gra pisana w C++, tylko gra zrobiona w jednym z licznych darmowych enginów pisanych w VB (przykładem może być Eclipse Origins). Takie enginy posiadają edytory jak w rpg makerze i lwia część roboty jest odwalona już dawno za twórcę. Wystaczyło przejrzeć screeny, zobaczyć infantylnie i nie umiejętnie zrobiony
Dziękuję wszystkim za duży odzew wobec tej wiadomości. Jak wyżej wspomniano, gra jest robiona na bazowym silniku Eclipse Origins, który następnie został edytowany przez następne kilka lat. Grą zajmuję się sam, dlatego niestety mam ten problem, iż nawet jeżeli ogarniam napisanie jakiegoś skryptu pod grę, to z grafiki jestem już bardzo słaby. Najchętniej stworzyłbym coś bardziej kreatywnego graficznie, własne sety, jednakże brak mi takowych umiejętności, a ludzi do pomocy również brak. Gra