Wpis z mikrobloga

@Minetqa: BO JA TAK ROBIĘ I ROZUMIECIE MOJE DZIECI!!!!!!!!1111ONE ONE. A mój kumpel miał zaburzenia słuchu i następnie zapalenie ucha właśnie przez używanie patyków. Widocznie niektórzy mają predyspozycje do tego i tyle. Już nie mówię o idiotach, którzy przebił sobie błonę uszną patyczkiem.
Szansa raczej mniejsza niż to że zapchasz sobie ucho albo rozwalisz błone bębenkowo patyczkiem.


@Navari: Czasem jak kroję bułkę to sobie przetnę palca. Czy nie wolno już stosować ostrego noża do krojenia bułek??

bębenkowo

skund ześ ty???
@MalaHelenka
@PieknaKobieta

Laryngolog powiedział mi, że uszy czyści się palcem z wodą i mydlem. Żadnych kropelek i broń Boże patyczków (mialem w uchu kawałek bawełny z takiego właśnie patyczka).
Jak wspominałem, że to brzydko wygląda to odpowiedział to jest tylko woskowina.
Lekarze to podludzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Keczupikczu patyczek z woda utleniona. Wsadzam obrecam i wyciagam... ew. Jak zaswedzi to nowym czystym sie podrapie xD kiedys mnie laryngolog #!$%@? ze tego uzywam. U innego z medycyny pracy sie pytalem to sie mnie zapytal "a czym pan to chcesz czyscic?". U drugiego jak z dzieckiem bylem to tez mowilem ze uzywamy patyczkow i ze niby nie wolno... na co ona "hehe... wegiel, syrop glukozowo fruktozowy, rentgen....a pan sie czyszczeniem uszu