Wpis z mikrobloga

Spróbuję teraz trochę #webdev - nie chcę porzucać #python ale widzę, że bardzo mało ofert pracy jest w tym języku (przynajmniej w DE). Z racji tego, że mam już jakieś podstawy w Pythonie, to szukam pomysłu na własny projekt (może we flask albo django), a webdev planuję na razie uczyć się z https://www.freecodecamp.org, tak jak mi zaproponował @GandalfCzarny, zobaczymy jak mi pójdzie. Oprócz tego mam sporo kursów na #udemy uzbierane i muszę się tam na coś zdecydować. Większość była darmowych, choć kiedyś kupowałem też coś za jakieś grosze.

W ogóle materiałów jest mnóstwo do nauki, aż za dużo. Widzę kilka fajnych kursów z Javy i C#, no ale wszystkiego nie spróbuję. Na razie muszę ogólnie wyjść z założenia, że uczę się programowania, a nie konkretnego języka.
Nie mam sprecyzowanych wymagań, co chcę pisać, ale raczej nie interesują mnie aplikacje mobilne.

Co do projektu w Pythonie, to myślałem o czymś pod SEO, bo branżę trochę znam, ale tak naprawdę wszystko już jest, co potrzeba pozycjonerom. Dlatego pomyślę o czymś z wykorzystaniem raspberry pi, bardziej już hobbistycznie; ewentualnie soft z wykorzystaniem onvif, trochę przy monitoringu też pracowałem.

#tataprogramuje
#naukaprogramowania
  • 2