Wpis z mikrobloga

Mireczki co sie #!$%@?ło to ja nie.

tl;dr Proszenie o niepodległość? Nie dziękuje. Wojna koalicji o niepodległość? Bardzo prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krótkie wprowadzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gram Holandią, Burgundia musiała dość wcześnie puścić Flandrie i Brabant. Akurat jak zaczałem kolonizować i wysłałem wojsko do ameryki to zostali zredukowani do 6 prownicji, ale olałem wtedy walke o niepodległość, bo tam kolonizacja lepsza xD
60 lat później, Burgundia odzyskała swoją pozycje na arenie międzynarodowej, a ja już jako skolonizowałem co chciałem i robiłem piwot na pacyfik stwierdziłem, że trzeba sie uwolnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha no i nie mam dlcka gdzie można prosić innych o pomoc w walce o niepodległość.

Przedstawie tą sytuacje troche z innej pozycji, czyli z pozycji państewek niemieckich.
"Holandia wypowiedziała wojne o niepodległość Burgundii"
O no to powodzenia, ale taka malutka Holandia raczej nic nie zdziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Holandia poddała się Burgundii"
No jak mówiłem Hans, nie mieli szans.
- dzień później -
"Holandia ponownie wypowiedziała wojne o niepodległość Burgundii"
(połowa niemiec) o ty #!$%@? nie bedziesz sobie tak sie poddawał i wypowiadał wojen o niepodległość, dojedziemy cie szmato
"Wielka koalicja państw niemieckich wypowiedziała wojne Holandii"
"Holandia poddała sie Burgundii"
"Burgundia objęła dowodzenie przeciwko koalicji"
"Koalicja po destrukcji Burgundii zaoferowała jej jeden warunek pokoju. Uwolni Holandie"
ez ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy co dalej prosicie Francje o niepodległość?
A i na dodatek wybuchła wojna religijna, więc jestem bezpieczny, odbuduje armie etc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eu4