Wpis z mikrobloga

#dragonball #fighterz #dragonballfighterz

Kupiłem grę, żeby się przekonać, czy może jednak będzie fajna. Niestety, nie jest.

Tryb fabularny jest nudny i monotonny (ile razy można bić klona Goku?), na dodatek poziom trudności jest bardzo niski. Tryb online jest beznadziejny - znalezienie meczu trwa długo, często gra wywala z lobby, serwery i połączenie są beznadziejne, co sprawia że tryb online jest praktycznie niegrywalny.

Postaci jest mało, plansz jest mało, ataków i combosow też się wydaje, że nie ma zbyt wiele, przez co gra strasznie szybko staje się po prostu przeraźliwie nudna. Non stop te same ataki, non stop te same plansze, ile można?

Było tyle hype'u na te grę, a dostaliśmy wtórne, monotonne gówno ze strasznie mała ilością contentu. Szkoda mi tych 200 zł, które wydałem na wersję na steamie. Pograłem 4h i naprawdę nie mam już ochoty na więcej, bo w grze widziałem już po prostu wszystko, a męczenie tych samych kilku postaci na krzyż, które mają raptem po 3 ataki, jest po prostu przeraźliwie nudne...

Xenoverse ma swoje wady, ale ogrom personalizacji i ataków sprawia, że gra jest ciekawa przez dłuższy czas. Niestety, FighterZ to gra pusta, nudna i biedna.

Nie polecam.
  • 26
@EscPL: @afc123: No straszny niewypał...

-Najlepiej oceniana gra z uniwersum DB
-Najszybciej sprzedająca się gra z uniwersum DB
-Największa ilość grających w jednym momencie w bijatykę na steamie

Gra jest świetna, w końcu uniwersum DB dostało bijatykę na jaką zasłużyło, a nie pseudo-bijatyki jakimi były oba Xenoversy, gdzie comba każdej postaci wyglądały niemal identycznie, a o balansie technik w multiplayerze można było pomarzyć.
luki839 - @EscPL: @afc123: No straszny niewypał... 

-Najlepiej oceniana gra z uniw...

źródło: comment_z4uhJYFxxvC7rpN2cmcXDJ4Vl1C1eLG0.jpg

Pobierz
@luki839: a co mnie obchodzą oceny na jakimś metacriticu, na którym fallout 4 ma 84? Z perspektywy przeciętnego gracza, gra jest denna i monotonna. Statystyki i hype nią wywołany przez marketing nie zmienia tego, że po 3 godzinach grania widziało się już wszystko. W to się nie da grać dłużej, ta gra w ogóle nie ma contentu

A no i popatrz. Niby najwięcej osób grających na raz, a w multi i
@afc123: na metacriticu masz wlasnie ocene z perspektywy przeciętnego gracza tak więc tego no. Poza tym pobicie rekordów przez Dragon Ball: Fighterz (-Najlepiej oceniana gra z uniwersum DB, -Najszybciej sprzedająca się gra z uniwersum DB, -Największa ilość grających w jednym momencie w bijatykę na steamie)to przez kogo zostały pobite? No przez przeciętnych graczy. Poza tym ty narzekasz na tryb fabularny gry, takiej gry się nie kupuje dla singla (tak samo jest
@Blizz4rd: @junoreactor: maksymalnie 2h przegrane na zwrot, ja mam koło 4.

@kontowykop: metacritic jest kompletnie niemiarodajny i nie jest dla mnie jakimkolwiek punktem odniesienia. Te wszystkie statsy to hype wywołany przez bardzo dobry marketing i chwilowe zachlysniecie się słaba gra. Mówię - najbliższe dwa, trzy tygodnie zweryfikują te grę i stracił większość graczy, bo wszystkim się znudzi