Wpis z mikrobloga

o #!$%@? ale wykopka widziałem w #lidl
stał w kolejce, jego zakupy to kilka bułek, mięso do hamburgerów o smaku klasycznym bodajże oraz paczka czipsów cebulowych
seplenił przez telefon coś o bitkojnie i że nową kartę graficzną kupił
do kasjerki oczywiście nawet się nie odezwał bo jest niegodna uwagi xD

a potem taki wchodzi na mirko i
"NO JESTEM OBIEKTYWNIE 8/10, MAM ZAINTERESOWANIA, DOBRZE GOTUJE, CZEMU WSZYSTKIE ROZOWE SIE NA MNIE UWZIELY #!$%@? KSIEZNICZKI #!$%@?!!!! #!$%@? WAS SZMATYYYYY
NIE MOJA WINA ZE TROCHE GRUBY JESTEM KURRWA MAM CHOROBE
MAŁY POZIOM TESTO
NOFAP JUŻ 3 DZIEN ZACZYNAM SIE LEPIEJ CZUC.......... DZISIAJ KASJERKA DZIWNIE NA MNIE PATRZYLA CHCIALA SIE RUCHAC????"
ehhh
#przegryw #oswiadczenie #heheszki
  • 21
  • Odpowiedz
@Polkop: no nie wiem nie rozumiałem za bardzo co on tam #!$%@? bo straszne miał problemy z wymową ale chyba chciał przerzucić się z jakiejś waluty na bitkojna właśnie
biorąc pod uwagę co się teraz dzieje z bitkojnem to nie wiem czy to takie znanie sie
  • Odpowiedz
@Inconsistent: tzn no #!$%@? niby sam lubie takie hamburgery #!$%@? w domu czasami xD i zeżreć jakas zapiekanke
ale no cały jego sposob bycia... moze sie myle i jest wygrywem ale tak po 30 sekundowej obserwacji jestem w stanie na 90% powiedziec ze ma konto na wykopie
jakby zawolac tag #kryptowaluty to może by się nawet ujawnił xD
  • Odpowiedz
@lazer: nie dość, że zlustrował koszyk jakiemuś randomowi, to jeszcze podzielił się swoją analizą jego zachowania na podstawie jego zawartości i krótkiej, podsłuchanej rozmowy xD

Gdyby to nie była zarzutka, to bym się wywrócił w grobie, poprzednio umierając na zawał spowodowany paniczną próbą jak najszybszego rozchodzenia zażenowania xD
  • Odpowiedz
@smieszko_drugi_lambert: niestety wychodzisz do lidla podejmujesz ryzyko :/
podobno maja dodac do regulaminu zapis ze kazdy moze byc opisany na wykop.pl jesli jest #!$%@?
po prostu nie zycza sobie przegrywow w sklepach rozumiem ich
  • Odpowiedz
@Klepajro Ogólnie po co powiedzieć głupie dzień dobry lasce za ladą, lepiej robić z siebie BYZNESmena xD oh chwila, kupował wkłady do hamburgerów z mikrofali za 2.50zł! ))¯_(ツ)_/¯ Krol życia jak Polacy w UK xD
  • Odpowiedz