Wpis z mikrobloga

Wszystkie mirki rodzaju męskiego i żeńskiego błagam o pomoc, podpowiedzi cokolwiek zrobić. Wczoraj tj 31.01 Ok godz 23 w #katowice #slask zaginął półtorej roczny kote zwany przez nas w domu Suszi. Drobny kot o pospolitym biało-czarnym umaszczeniu. Miał na sobie czarną obroże z trzema dzwoneczkami. Ktokolwiek ma jakiekolwiek doświadczenie w poszukiwaniach sierściuchów proszę o rady gdzie i jak szukać. Będę wdzięczny za każdą pomoc, podpowiedz. Dodam, że kot był raczej niewychodzący - raczej, bo od czasu do czasu zdarzało się, że pod naszym okiem wychodził na ogród. Jest on dla mnie i mojej dziewczyny niesamowicie ważny. #koty #kot
źródło: comment_EQkATGr0sWavn62rmpFWylVq62Tq9F1i.jpg
  • 26
@dr_Batman: Katowice Podlesie ulica Ślazowa. Nie wiem jak mam traktować ten jego gigant. Z jednej strony tak jak mowię od czasu do czasu był wypuszczany do ogrodu i mógł już co nieco poznać podwórko i zainteresował się co jest po za nim i wtedy pewnie faktycznie wróci jak mu się czegoś zachce. Z drugiej czytałem, że kot nie wychodzący lub mało wychodzący po znalezieniu się w obcym miejscu szuka pierwszej lepszej
@Cantona7: hej widziałem twoje ogłoszenia na słupach w zarzeczu, zatrzymalismy sie i patrze ale to nie ten , moja znajda ma 4 miesiace. zycze szczescia. pozapisuj się na wszelkie mozliwe kocie fora i fora z naszych okolic typu kupie sprzedam itp tam też daj te ogłoszenia. ten pomysł z spoconymi koszulami nie jest zły. aaa na rzecze są jakies mostki? to głęboka rzeka? jezeli uceikł w prawo to mozliwe ze chhowa
@szukajek: Byliśmy tam, ale nie zagladalismy pod te kampery. Sam już nie wiem gdzie zaglądać - prawie same ogrodzone domy jedno rodzinne, mnóstwo kryjówek. Dziś wieczorem jak już będzie spokojniej wyjdę i będę go nawoływał może coś go to ruszy po za tym zostawię jedzenie w kilku miejscach, jak jest głodny to może to go zwabi
@szukajek: zagadywalismy większość ludzi po których widać, ze choć w minimalnym stopniu mogą być tym zainteresowani. Dzięki za odzew, serio podbudowało mnie to, ze ktoś dostrzegł ogłoszenia i powiązał to z tym wpisem. Liczę na to, że ukrywa się gdzieś niedaleko. Niespodziewałem się, że można tak mocno przywiązać się do sierściucha
@Cantona7: Wydrukuj jego zdjęcie i porozklejaj na strategicznych punktach na osiedlu, tj drzwi klatki sklepy, bary. Ponadto idź do wszystkich weterynarzy i schronisk w mieście i też poproś czy byś nie mógł nakleić ogłoszenia. Aha, ważne jest wyznaczenie symbolicznej nagrody. Dodatkowo umieść to samo ogłoszenie na facebooku na stronce z ogłoszeniami w twoim mieście. Może być tez spotted. Cóż szukanie kota to szukanie igły w stogu siana. Sprawdz miejsca w promieniu
Tym razem on nie został wypuszczony, a sam wyszedł garażem niezauważony przez nikogo, prawdopodobnie podczas wystawiania śmieci do porannej wywózki. Ja w tym czasie byłem 300 km od miejsca zdarzenia.
@dr_Batman: