Wpis z mikrobloga

#eth jako jedna z nielicznych kryptowalut umacnia się kiedy #bitocin spada (przynajmniej dzisiaj) a to według mnie cholernie dobry znak!
#bitcoin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacke55: Temu że może pojawia się szansa że jeśli bitcoin miałby spaść (pęknięcie mitycznej bańki - choć osobiście w to nie wierzę, co nie znaczy że nie rozważam) to może eth nie poleci z nim na mordę jak wszystkie alty. A może nawet wręcz się umocni i przejmie pozycję króla?

W skrócie - rokuje na bycie dobrą, prawdziwą alternatywą na której w dodatku da się zarobić. Poza tym kopię eth
  • Odpowiedz
" Poza tym kopię eth :) "
Czyli w skrócie niech rynek leci na ryj ja zarobie :D Sorry myślałem ,że są w tym jakieś większe przemyślenia - ale na Twoim miejscu też bym był entuzjastą takiego rozwiązania nie mam żalu :)
  • Odpowiedz
@jacke55: Ale ja wcale nie jestem entuzjastą kurczenia się rynku bo w dłuższej perspektywie też na tym stracę. Nadinterpretujesz - po prostu uczciwie napisałem że nie jestem w 100% obiektywny i w jakiej kwesti (czy ktoś kto w tym siedzi jest?).

Większe przemyślenie takie jak napisałem - może będzie nowy król. I może wcale to się nie skończy tak źle dla wszystkich jak to się może teraz wydawać.
  • Odpowiedz
@Dzony_ze_suonca:
Jednak Lisk czy Neo to trochę inny kaliber , Lisk mógł by umrzeć dziś - mało kto by się tym przejął po za wykopami ( w sensie rynki, giełdy ) ,a Ethereum to juz jednak jedne z filarów rynku.
  • Odpowiedz