Wpis z mikrobloga

tl;dr


W zeszłym roku (2 lata temu, sam nie wiem) oddali do użytku nowy dworzec u mnie w mieście.
W zeszłym tygodniu z kolei, jak zaczeło być zimno, to na dworcu osiedlili się bezdomni. Zawsze te same miejsca, zawsze śmierdzą jak nie wiem, piją, mam wrażenie że robią pod siebie również, aczkolwiek głowy nie dam. Czasem z jakimś psiakiem czy coś.
No i wczoraj ktoś wstawił post na grupę fejsbukową mojego miasta "czy dworzec to hotel dla bezdomnych?", i zlecieli się janusze i grażyny mówiące że "niech sobie siedzą!! bezdomny też człowiek!! trochę empatii gówniarzu!! a jak ty bedziesz kiedys zyl na dworcu bo bedziesz bezdomny to co, przyjde i ci pokaze ten wpis!!!" xD na każde pytanie w stylu "to moze Pani jednego przygarnie? Znajdziemy kilku chetnych i problem będzie rozwiązany. Zobaczymy ile w Pani empatii do bezdomnego alkoholika. Proszę podać adres - jutro z jednym przyjadę." zlatuje się jeszcze więcej januszów i grażyn i jeszcze bardziej cisną że ONI TO CHOCIAŻ DADZA IM KILKA ZŁOTYCH NA CHLEB (jasne #!$%@?, CHLEB XD) I TO ZŁOCI LUDZIE SA, DZIEN DOBRY ZAWSZE POWIEDZA.

moje pytanie brzmi tak, czy tolerowalibyście to, że na dworcu w waszym mieście siedzieliby bezdomni?

#bezdomnosc #ankieta #spoleczenstwo #zima #kolej #niewiemjaktootagowac

Mielibyście problem z bezdomnymi-alkoholikami na dworcu u was w mieście?

  • Tak 78.4% (152)
  • Nie 21.6% (42)

Oddanych głosów: 194

  • 12
moje pytanie brzmi tak, czy tolerowalibyście to, że na dworcu w waszym mieście siedzieliby bezdomni?


@rskkk: No kurza twarz, zdecyduj się.
Najpierw zadajesz pytanie jak wyżej, a w ankiecie odwrotne i przez to źle zaznaczyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oczywiście że miałbym z tym problem, dworzec to nie miejsce dla bezdomnych.