Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo Bilety dla dwóch osób na dowolną trasę LeoExpress do wykorzystania do 30 czerwca 2018 roku.

Bilet obowiązuje również na przesiadki, więc można pojechać do wielu miast takich jak #budapeszt #lwow #praga czy #wieden nawet z mniejszych miejscowości jak #skarzyskokamienna skąd wyjeżdżałem ostatnio, aby napisać wpis Z LeoExpress do Budapesztu

Jeśli zdecydujecie się na Lwów, Pragę albo Budapeszt to sporo praktycznych informacji, takich jak trasy zwiedzania znajdziecie na moim blogu, np:
- Zwiedzanie Lwowa w 1 dzień
- Najlepsze bary i restauracje we Lwowie
- 10 miejsc, które musisz odwiedzić w Pradze
i wiele innych ;)

Zasady proste:
- zielonki zarejestrowane po opublikowaniu wpisu out
- plusujemy
- wybieram 5 najciekawszych komentarzy, z których przedstawiciel LeoExpress wybierze jednego zwycięzcę. Możecie napisać kogo byście zabrali ze sobą, jak zdrowie waszej curki czy wkleić zdjęcie defekującego kota. Jeśli będzie duże zainteresowanie to może uda mi się ich namówić na więcej zwycięzców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Powodzenia!
Pobierz MG78 - #rozdajo #zadarmo Bilety dla dwóch osób na dowolną trasę LeoExpress do wykorzy...
źródło: comment_n0WUfhkwshdbml4FazTPITMHxQdIPfWI.jpg
  • 71
No i mamy zwycięzce. Spośród 5 wybranych przeze mnie propozycji wyłoniony został @Alsgn_. Mam nadzieję, że nie oszukałeś i będziesz wołać z informacją jaka jest odpowiedź różowego ;)

Gratulacje i proszę o kontakt priv!
@dzonybi: Kiedyś robiłem konkurs na FB. Wygrał poniższy wpis, chociaż długo zastanawiałem się czy to nie próba złapania za serce i zgarnięcia w ten sposób darmowych biletów.

Chciałbym taki bilet przekazać moim rodzicom, którzy poświęcili długie lata na wychowanie mnie na dobrego człowieka. I choć życie nabiera rozpędu, nie jestem w stanie jeszcze zafundować im takiego prezentu. Jest to jednak moje marzenie, by moi "staruszkowie" (71 i 62 lata) zdążyli dostać
@MG78: o nie spodziewałem się nawet wygranej :o. Bardzo dziękuję, ustawiam powiadomienie w telefonie, a w czerwcu wysyłam fotkę z wyjazdu i reakcję różowego ()