Wpis z mikrobloga

Czekam na listonosza, CAŁY BOŻY DZIEŃ BĘDĘ W DOMU, jak mi zostawi awizo, to przy następnej paczce zaczaję się w krzakach i jak włoży awizo do skrzynki to spuszczę mu #!$%@?, będę miał alibi, przecież nie było mnie w domu ¯\_(ツ)_/¯
#heheszki #pocztapolska
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kckacpi: #!$%@? panie! Co się #!$%@?ło u mnie wczoraj na poczcie. #wroclaw


Zbieram awizo ze skrzynki (po 17 było). Zadupcam na pocztę, czekam w kolejce regulaminowe +/- 30 minut i pani jak zobaczyła moje awizo to mówi:
"Widzi pan na stemplu? Tu listonosz zaznaczył, że "po odbiór przesyłki zapraszamy od 7 do 14 dni" I tę liczbę "14" wziął w kółeczko długopisem.
To oznacza, że przesyłki nadal nie ma fizycznie w budynku poczty, ale będzie za parę dni. Żebym
  • Odpowiedz
@kckacpi: też właśnie mówię.

Podobno chodzi o to, że zamknęli agencję pocztową, która była niedaleko mojego bloku, przez co obsługę przejęła "normalna poczta" kilka ulic dalej.
Przesyłki podobno trafiają do jakiegoś magazynu tej agencji, który jeszcze żyje i przekazywane są paczki dopiero z opóźnieniem. Coś takiego. Nie ogarniam.
  • Odpowiedz
będę miał alibi, przecież nie było mnie w domu


Chyba czegoś do końca nie przemyślałeś.
"Panie @kckacpi, gdzie Pan byłeś w momencie zdarzenia? Wiemy, że nie było Pana w domu, zatem gdzie Pan był?"
  • Odpowiedz
@kckacpi: to, że awizuje jak jesteś w domu to jeszcze nic, ja w zeszłym tygodniu
1. Znalazlem w skrzynce awizo z 5.01
2. Po 3 dniach kolejne z 3.01
3. Sąsiad przyniósł mi jeszcze jedno z chyba 10.01
4. Paczki odebrałem 2 tyg temu bo dostałem powiadomienie
  • Odpowiedz
@kckacpi: pisz skargę do centrali. U mnie poskutkowało. Teraz mam awizo w skrzynce + w drzwiach z adnotacja „awizo zostawione w skrzynce byłam jak zawsze”. Z tym ze ja miałam sytuacje ze listonosz nie chodził wcale - status paczki awizo a awiza w skrzynce brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo podatki do raczki do drzwi, pytam czy czegoś jeszcze nie ma dla mnie bo widzę przesyłka
  • Odpowiedz
@kckacpi: Czy wam naprawdę wydaje się, że listonosz wozi w tym małym wózeczku paczki z całego rejonu? Oni nawet ich nie zapierają z poczty, od razu biorą awizo i zostawiają w skrzynce.
  • Odpowiedz