Wpis z mikrobloga

@kamcioju Gdybym miał potwierdzenie, że oni otrzymali ode mnie wiadomość o tym, że nie chcę spamu, a oni mi go wysyłają to od razu bym leciał z tym do prawnika. W USA niektórzy z tego żyją, tworzą konta na różnych serwisach, zaznaczają, że nie wyrażają zgody na otrzymywanie reklam i czekają. Gdy ktoś na taki email wyślę spam bez zgody od razu pozew leci. Poczytaj o tym.
@Mooji: to jest jakaś większa firma, czy jakaś pseudo? Takie "pseudofiremki" dają hiperłącza do usuwania siebie z subsrypcji... aby wiedzieć, że adres e-mail jest aktywny i dalej spamować.

Jak odpisują, a dalej spamują oraz sami mają podany adres e-mail, to możesz się zabawić i ich również pozapisywać na pokaźna ilość list subskrypcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i spamować przy użyciu temp maili.
@Mooji: jak to nie jest spam-firemka jakich pełno, tylko jakaś poważniejsza to napisz im, żeby usunęli, bo osobiście dopilnujesz, aby dostawali na swój e-mail spam.
Jak chcesz możesz mi podać dane tej firmy (z paroma przykładami spamu jako dowód), to postaram się zapewnić im trochę rozrywki.