Wpis z mikrobloga

Sprawa jest prosta, chce zgubić brzuch. Chodzę od dwóch tygodni na siłownie, oswoiłem mięśnie z wysiłkiem i nauczyłem się techniki do prawidłowego wykonywania danych ćwiczeń ALE TEN BRZUCH!

#!$%@? no, ja w nim siły nie mam żeby zrobić poprawnie serie brzuszków na 'rowerek'. Ale do brzegu: co robić, poza brzuszkami, aby zrzucić tłuszcz spod skóry i odsłonić mięśnie?

Edyta: biegam codziennie 3km
#mikrokoksy #pytanie
  • 16
@BojeSieOZdrowie: ale jakiej ty chcesz rady? przeciez prawie codziennie ktos sie pyta ej murki jak schudnonc, wystarczy przejrzec tagi. najpierw ogarnij troche miche (nie jedz syfu) i #!$%@?. nie wiem, rob codziennie godzine-dwie spaceru, albo znajdz sobie jakis plan treningowy, jest ich od #!$%@? w necie. a jak chcesz zeby ktos ci rozpisal diete i plan treningowy to wyskocz z portfelem do jakiegos dzika i on ci to wszystko ogarnie.
@BojeSieOZdrowie: słabo to u ciebie przede wszystkim z wiedzą. Rób sobie ile tam brzuszków chcesz i tak ci to nie pomoże (skąd wgl. Wzięły się te brzuszki w mainstreamie ?). Zasada jest jedna i prosta a w dodatku skuteczna a mianowicie JEDZ MNIEJ niż potrzebujesz i to jest jedyny możliwy sposób na zrzucenie wagi, innych po prostu nie ma i kropka
@AGMateusz: to zła teoria. Fakt nowe badania trochę przeczą tym starym które twierdzily że spalanie miejscowe jest niemożliwe ale to i tak minimalne wartości a poza tym to za mało opracowań to potwierdza żeby nawet o tych minimalnych wartościach sensownie dyskutować