Wpis z mikrobloga

A WIZISIE, MOSZNA? MOSZNA!

https://www.wykop.pl/wpis/29712531/przegryw-stulejacontent-wyjsciezprzegrywu-rozowepa/
@sTreeTu gratulacje

Mój bohater!
Daję wam wersję skróconą co należy zrobić, aby wyjść z przegrywu:
1. Powiedzieć komuś, że chce się zmienić życie, najlepiej żeby to była przyjaciółka.
2. Założyć Tindera, nie zrażaj się jeśli po pierwszym spotkaniu nie poznasz swojej obecnej dziewczyny, może tak się stać czasem dopiero po kilku!
3. Odinstalować gry.
4. Podejść do grupki osób na szkolnym korytarzu i włączyć się w rozmowę.
5. Zacząć ubierać się "modnie".

Wnioski? Nie trzeba iść do fryzjera i biegać!
Zaczynam stosować się do tych rad od jutra, a wy? Dalej chcecie przegrywać?

#rozwojosobistyznormikami

LajfIsBjutiful - A WIZISIE, MOSZNA? MOSZNA!

https://www.wykop.pl/wpis/29712531/prz...

źródło: comment_HUi2TqieOIECbNZAhofYyR7Xf5tkzU0p.jpg

Pobierz
  • 30
@LajfIsBjutiful: XD "włączyłem w rozmowe" To działa tylko na mało zaawansowane #!$%@?. Problem jest taki, że na wyższych levelach #!$%@? nie istnieje coś takiego jak włączenie się w rozmowę. Nawet nie chodzi o kwestię przełamania się i pokonania nerwów, z czasem staje się to na tyle mocne, że się po prostu mechanicznie nie da. Moja rada jako spierdox level over 9000, który właśnie zbiera swoje życie do kupy - wyjście ze
@Baryon: tak, tylko że jak się jest dzieckiem to ciężko wiedzieć że trzeba pomocy specjalisty... dodatkowo kwestia środowiska - jak się ma niezbyt przyjazne to próby rozmowy mogą się skończyć nawet pobiciem... zresztą kto by chciał nawiązywać kontakt z rówieśnikami którzy go gnoją xD

@sTreeTu: Jednym prostym trikiem wyszedł z przegrywu. Kliknij i sprawdź jak!

@GnijacyNissan: Kup jakiegoś złoma i sobie zwizualizuj że to supra. Jedyne ograniczenia to te
@LajfIsBjutiful: no ale fryzjera i bieganie to bym tam dał zamiast tych gier.

A co jeśli #!$%@?łem nie polega na nieumiejętności rozmawiania z ludźmi. Ja swobodnie rozmawiam z ludźmi na studbazie, a czuje się #!$%@?łem w pewnym sensie, ba nawet mam kolegów. (Też spierdoxow na swój sposób, ale kolegów mam. Ba! Nawet jakaś koleżankasie znajdzie)

Może kiedyś opiszę swoje symptomy #!$%@?, ale teraz mi się nie chce bo w nocy nie
@LajfIsBjutiful Większość tych punktów to po prostu prawda. Jeśli #!$%@? tylko siedzą i krzyczą "podrywanie dziewczyn? Ja nie będę pajacował!" i "ja nie będę ubierał się modnie, przecież rurki som dla pedałów, oddaj mi moje 3 rozmiary za duże jeansy" i "ja nie będę umawiać się na randki, umówiłem się z jedną dziewczyną z tindera ale nie wyszło, baby to #!$%@?". Jeśli oni nie będą to nie będą i to jest wybór,