Wpis z mikrobloga

@czar_Pekla: faktycznie mają pociągnięte światłowody w starym podgórzu? na wschód czy na zachód od rynku? Teraz rodzice też mają KSI ale woleliby coś innego niż radio, jak sprawdzałem z rok temu to nic nie było.
  • Odpowiedz
@Andrew7642: @PiorunZeusa: @zarsthor: Powaliły mi się firmy :D Ja mam z Epic Net, Fajny Net też polecam, bo to firma znajomego :P Co do EpicNet, to mam 80 MB (mieszkanie studenckie) i taka prędkość jest cały czas (do momentu pierwszego zrestartowania routera dochodziło do 95/40 (ʘʘ)). Działa póki co bezawaryjnie, na plus wypowiedzenie umowy z miesięcznym okresem bez kar i innych takich. -- http://www.epicnet.pl/

A
c.....a - @Andrew7642: @PiorunZeusa: @zarsthor: Powaliły mi się firmy :D Ja mam z Epi...

źródło: comment_CgB714Yo2yOBH1CHZWhhPqnykNLlaYvu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: @PiorunZeusa: @Andrew7642: Dzięki za odpowiedź! Wysłałem zapytanie z prośbą o kontakt do Fajny Net i Epicnet. Swoją drogą epicnet ma też epicką stronę internetową! Myślałem napisać do nich na GG, ale nie chce mi się konta zakładać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skoro transfer się zgadza to nie widzę przeciwwskazań
  • Odpowiedz