Wpis z mikrobloga

Nie zapłacili mi za to ale. Vapelab.pl to najlepszy sklep z aromatami w całej POLSZY. W asortymencie aromaty 29-ciu firm o których edymanie nie ma pojęcia że istnieją. Są nawet premixy od Halo, tak tak to są Ci od Tribeci. Można zamówić sampla aromatu i sprawdzić czy podpasuje. Szybka wysyłka i duży wybór. Życzę im jak najlepiej.
#epapierosy
Grann - Nie zapłacili mi za to ale. Vapelab.pl to najlepszy sklep z aromatami w całej...

źródło: comment_ByGuJlLRsX3k8LUwBj7W56VSkFUd6Mz1.jpg

Pobierz
  • 10
@OldNoob: TPA i Capella out, poczytaj właściciel udziela się na salonierozchmuorzonych i pokazywał papiery z cenami/stężeniami po spotkaniu z przedstawicielem Halo na EU sygnowane normalnie w stopce logówkami.

@SomeoneFromPoland: Tak brakuje im jeszcze dużo 'one shot concentrates' ale i tak jest to krok milowy jeśli chodzi o asortyment w polskich vape shopach. Najbardziej boli brak DIYorDIE
@OldNoob: na ich obronę, choć sklep pierwszy raz na oczy widzę - raz, że piszą "do 25%", a dwa, że to gotowa mieszanka aromatów - niektóre Oneshot Wonder czy DIYorDIE też dochodzą do ok. 20%, nic szokującego. ;)

Sam sklep zapowiada się fajnie, nie rozumiem tylko likwidacji Capelli i TPA.

@Grann: masz jakiś link? Szukam i akurat jego wypowiedzi nie mogę znaleźć. :)
@Grann: Może już mają taką politykę firmy żeby więcej tego sprzedawać ¯\_(ツ)_/¯
@reborn: Wolny kraj, każdy kupuje co mu się podoba. Jest też sporo takich które dawkuje się na 5%-10% to już trochę lepiej. W każdym razie dobrze mieć możliwość łatwego i szybkiego zakupu trudno dostępnych aromatów.
@reborn: http://www.e-papierosy-forum.pl/forum559.html temat ma w sobie słowo HALO
Likwidacja Capelli i TPA nastąpiła prawdopodobnie przez tą aferę z e-dymem i rozrzedzanymi aromatami, właściciel po prostu wycofał się żeby uniknąć zarzutów wg. postąpił bardzo dobrze aby sprzedaż TPA i CAP dobrze prosperowała potrzeba prawie że wszystkich smaków aromatów bo gdy ktoś zamawia 5 aromatów do klona to gdy brakuje 1 to raczej nie zamówi 4 pozostały aby domówić w innym sklepie nawet