Wpis z mikrobloga

Q 24 Poznań

Zgłoszenie nr 203 z dnia 2018-01-30 00:49:10

Imię: Q
Wiek: 24
Miejscowość: Poznań
Kim jestem?
Najprościej rzecz biorąc, pracujący student ;)
Ekstrawertyk, podobno z poczuciem humoru(nie do końca wiem, czy ludzie się śmieją ze mną, czy ze mnie).

Wygląd
Jak wiadomo, najważniejszy na Wykopie jest wzrost, który u mnie wynosi 190 cm. Wagę ostatnio miałem sprawdzaną na komisji wojskowej, także wydaje mi się, że dane stamtąd są dość nieaktualne. Określił bym swoją wagę, jako normalną+. Parę kilo mógłbym zrzucić(nad czym nawet pracuje), ale przedmioty na szczęście wokół mnie nie orbitują.
Styl, zazwyczaj adekwatny do sytuacji. Jestem na codzień fanem t-shirtów, ciemnych jeansów i trampek(lub w aktualnym sezonie czegoś, co jest określane jako męskie botki).

Zainteresowania
Nie może zabraknąć tutaj takiej oklepanej rzeczy, jak muzyka. Bez niej nie potrafię pracować i bardzo lubię "tracić" czas na wyszukiwanie nowych zespołów. W zeszłym roku sam Spotify zaliczył mi 44 pełne dni słuchania muzyki, a jak wiadomo są także inne źródła. Także bardziej wolę jak muzyka jest, niż jak jej nie ma.
Bardzo lubię czytać książki z różnych półek, lecz niestety przez studia i pracę musiałem trochę to ograniczyć i czytam zdecydowanie za mało.
Staram się nie ograniczać co do czytanych gatunków, bo z chęcią przyjmę lekkie fantasy(Pratchett czy Sapkowski), troszkę cięższe fantasy(taki Lem), czy trochę mroczny cyberpunk(Grimwood, ten od "NeoAddix"). Oprócz lektur typowo rozrywkowych z chęcią sięgam po książki popularno naukowe czy to z dziedziny fizyki(bardzo lubię Kaku i cały czas się zbieram za przeczytanie Hawkinga), czy psychologii(klasyk taki jak "W co grają ludzie", czy niedokończone jeszcze przeze mnie "Pułapki myślenia"). Z chęcią także sięgam po opisy historii firm, czy osób z branży w której siedzę(i znowu jeszcze rozgrzebana książka "Creativity Inc.").
Bardzo też lubię czytać i oglądać w internecie różne kanały popularno naukowe(takie jak znane tutaj ToTylkoTeoria, czy Vsauce). Z chęcią także usiądę do planszówek, czy wyjdę do pubu(za klubami za bardzo nie przepadam). Czego pewnie idzie się domyślić, bywam dość gadatliwy ;) I z zajmowania wolnego czasu, równie daleko mi do introwertyka, jak do domatora.

Czego oczekuję?
Tak zupełnie szczerze, to niczego konkretnego. Już na żywo jest problem aby poznać osobę w odpowiedni sposób dopasowaną, a co dopiero na Wykopie. Ale inicjatywa wygląda na bardzo ciekawą i fajnie że pojawia się tutaj coś pozytywnego. Z chęcią poznaje nowe osoby, bo to także jedno z moich hobby, to dlaczego nie skorzystać z takiej okazji? :)
Sama zabawa jest nastawiona raczej matrymonialnie, więc wypadałoby raczej też zahaczyć o ten aspekt życia. Jeśli po tym zgłoszeniu jakaś dziewczyna uznałaby, że warto mnie poznać z otwartą furtką na głębszą relację, to sympatycznie, ale także się na to nie nastawiam :)
Jeśli chodzi o ewentualną drugą połówkę, to przeszłe związki bardziej mnie nauczyły, że warto zwracać uwagę na to, czego wolałbym unikać ;)
Skłamałbym mówiąc że wygląd jest nieważny, ale nie jest to kwestia 100% kluczowa. Zdarzało mi się być z dziewczynami, które w subiektywnej opinii Miss Universum nigdy by nie zostały, ale miały w swoim charakterze "to coś" co niwelowały niedoskonałości wyglądu, które tak czy inaczej każdy posiada. Lecz mimo to co napisałem, nie chciałbym musieć gasić światła w trakcie romantycznego wieczoru ;)
Wolałbym także unikać osób z chorobliwą zazdrością. Zaufanie jest dla mnie bardzo ważne z obu stron i doszukiwanie się teorii spiskowych i zdrady na każdym kroku nie jest dla mnie.
Podobnie raczej nie dogadałbym się z osobą, która nie ma dystansu do siebie. I ogólnie jestem przeciwnikiem skrajności ;) A tak, to zwracam uwagę na pozytywne podejście do życia, szczery uśmiech potrafi zdziałać dużo więcej niż najlepszy makijaż ;)
I zapomniałbym o najważniejszym. Nie byłbym w stanie rozmawiać przez jakikolwiek komunikator tekstowy z osobą która stawia spacje przed przecinkiem. Daleko mi do purysty językowego, co zapewne widać po tym zgłoszeniu, ale jak widzę coś takiego mam ochotę popełnić samobójstwo. Niekoniecznie na sobie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie ma idealnych dni, podobnie jak nie ma idealnych ludzi ;)
Ważne, aby taki dzień się zapamiętało w idealny sposób. A im mniej jest zaplanowany, tym więcej ciekawych rzeczy może się wydarzyć :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - jestem osobą wierzącą, także ślub jest dla mnie dość ważny. Lecz daleko mi do konserwatysty religijnego.
Dzieci - jak najbardziej
Używki - lubię zapalić do piwa w pubie, czy na domówce. Na codzień, będąc w związku, nie zdarza mi się palić.

Jeśli chciało Ci całość przeczytać, to życzę miłego dnia :D
Jeśli tylko chciało Ci się przeczytać to zdanie, to też życzę miłego dnia :D

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonypoznan < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Q 24 Poznań

Zgłoszenie nr 203 z dnia 2018-01-30 00:49:10

Imię: Q
W...
źródło: comment_edCXqrwOnZHO2VTRupCtK202cUQKXti4.jpg