Wpis z mikrobloga

@GetRekt: Manhunt: Unabomber imo jeden z lepszych seriali 2017, mocno walczy u mnie o pierwsze miejsce. Fajne pokazanie wielowarstwowej tragedii, super zagrane do tego. I na potrzeby wzbogacenia akcji historia głównego obiektu analiz w sumie nie jest prawie zakłamana co się ceni.
A jeśli z listy to Mindhunter jest bardzo spoko :)
@Piesa: Jeśli Manhunt jest taki sam jak Mindhunter, to chyba kurde podziękuję :< Próbowałem dzisiaj Mindhuntera, nie przebrnąłem przez pierwszy odcinek. Ale może jeszcze dam mu szansę
@GetRekt: Manhunt to dużo inny serial, otoczka wygla podobnie, ale całość jest inna tak jeśli chodzi o historię, jak i sposób jej opowiadania.
A co do Mindhuntera to warto dać mu szansę i dojść do drugiego odcinka by zapoznać się z Edem, to zmienia spojrzenie na serial ;)
@Isnen: Obejrzałem całe 3% i mimo że sam pomysł mi się podoba, to samo wykonanie już nie. Absolutnie nic nie powiedziane o tym jak żyją w Inland, czym się zajmują, czy coś wytwarzają. Kurna, lubię takie klimaty, ale ten serial mi nie podszedł, tak jakby reżyser zrobił to na #!$%@? :/