Wpis z mikrobloga

Większość tutaj mówi, iż wygląd czy wzrost nie jest cechą istotną, to po prostu radzę dzielić przez "2". Wygląd ma dla kobiet przynajmniej takie samo znaczenie jak i dla mężczyzn, uwierz mi... Mam codziennie styczność z wieloma kobietami (na uczelni), więc wiem o tym doskonale z pierwszej ręki...
Oczywiście cechy charakteru, pewność siebie też jest ważna, ale nie będzie Ci łatwo kogoś poderwać, jeżeli masz jakieś wady w wyglądzie, wiem to z własnego doświadczenia i obserwacji środowiska. Znam wielu kolesi o zajebistym charakterze (uwierz mi) i przede wszystkim ogromnej pewności siebie, a mają spory problem z kobietami (w tym i ja). Prostytutka? Szczerze mówiąc, od czasu do czasu to nie jest złe rozwiązanie, ja byłem i chwalę sobie, na pewno jeszcze pójdę nie raz. Przemyśl to. Pewnie zostanę nieprawdopodobnie obrzucony błotem, ale co mi tam.. Bronię swoich poglądów do końca
#przegryw #podrywajzwykopem #divyzwykopem
  • 3
Znam wielu kolesi o zajebistym charakterze (uwierz mi) i przede wszystkim ogromnej pewności siebie, a mają spory problem z kobietami (w tym i ja)


@HellOfVietnam: A ja nie znam takiego przypadku ani jednego. Mówie tutaj o kolesiach pewnych siebie, brzydkich, ale zadbanych. Może twoja pewność siebie jest tylko wyimaginowana.