Wpis z mikrobloga

  • 0
@k1fl0w Polityka i sprawy zagraniczne to zawsze byl słaby punkt obecnej władz. W zasadzie chyba najsłabszy, na drugi miejscu wymienilbym obronności choć walka o pierwsze miejsce zaciekla.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: nie wiem, nie pracuję w ambasadzie w Tel Awiwie. Z Twojego wpisu można jednak wywnioskować, że w Izraelu nie mamy swojego przedstawicielstwa, co jest sprzeczne z faktami
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: wybacz piszę o czymś innym - wychodzę z pozycji logiki a nie protokołu dyplomatycznego. Funkcją zastępcy (jako takiego) jest IMO zastępowanie osoby, której jest zastępcą w przypadku jej braku. Skoro Żydzi wezwali zastępce ambasadora na swój dywanik, to chyba oznacza że nie mijam się z prawdą?
  • Odpowiedz
@4tek: Prostowałem to:

ale zastępca ambasadora, to ambasador w przypadku jego braku.


Osoba pełniąca obowiązki ambasadora, nie jest ambasadorem. Tak samo jak marszałek sejmu pełniący obowiązki prezydenta nie jest prezydentem.
  • Odpowiedz
Polityka i sprawy zagraniczne to zawsze byl słaby punkt obecnej władz.


@Variv: A czy ta władza ma jakieś mocne punkty poza niezwykłą umiejętnością usadzania swoich na stołkach (PSL to amatorszczyzna) i wkupywania się w łaski samozwańczych potomków husarzy?
  • Odpowiedz
  • 0
Polityka i sprawy zagraniczne to zawsze byl słaby punkt obecnej władz.


@Variv: A czy ta władza ma jakieś mocne punkty poza niezwykłą umiejętnością usadzania swoich na stołkach (PSL to amatorszczyzna) i wkupywania się w łaski samozwańczych potomków husarzy?
@TeczkiUkladyAgentury W socjalizmie przodują. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@k1fl0w: > Dyplomatycznej klęski

Na razie dyplomatyczny fackup zaliczyli Żydzi, których ważni politycy oficjalnie stwierdzili, że "Polish Death Camps" istniały, a polskie prawo próbuje tuszować ten niewygodny "fakt". Swoją drogą totalnie zdemolowali w ten sposób nowoczesną narrację wg której przymiotnik "Polish" jest jedynie skrótem myślowym nawiązującym do geograficznej lokalizacji. Nie mogę się doczekać aż ktoś użyje teraz tego argumentu, by "zdemolować" machających szabelką patryjotuf

Ale z przekazem dnia trafiłem, nie?
  • Odpowiedz