Wpis z mikrobloga

Witam witam, dziś porcja kuponowo-linkowa #andczejpoleca

Xiaomi Hybrid – z kuponem headfiJ42 za 12,99$ (bezref) <- DHL W CENIE
Xiaomi Hybrid PRO – z kuponem headfiJ41 za 18,99$ (bezref)

Tej nocy Priorityline wróciło na większość przedmiotów
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 gray – z kuponem hsnot4 za 149,99$ (bezref)
Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32 czarny – z kuponem 5plusgb za 159,99$ (bezref)
Xiaomi Mi A1 4/64 czarny – z kuponem BETTERGB61 lub SMMIA1 lub GPA1 za 207,99$ (bezref)
Xiaomi Mi Note 3 6/128 czarny – z kuponem note3gp za 349,99$ (bezref)
Xiaomi Mi Mix2 6/64 czarny – z kuponem mix2gjb za 449,99$ (bezref)

Xiaomi Air Purifier – z kuponem HNYEAR108 za 119,99$ (bezref)
Xiaomi odkurzacz 1gen – z kuponem XMIVCHK za 269,99$ (bezref) <- aktualnie nie ma go w Polskim magazynie (GW4) ma wrócić za kilka dni, pewnie znowu z kuponami na 290$, jak ktoś chce mogę wołać gdy wróci

Xiaomi Hulajnoga M365 – 349,99$ (bezref) <- wersja EU z zapasowymi dętkami i oponami

#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #promocje #kupony
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_hnQGfBmhViMSGzw2UgOth44Age2t4xsk.jpg
  • 15
Wołam zainteresowanych (121) z listy Andczejpoleca
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Andczej @SeaWeasel @chopocek @flemingos @razro @morq @Mnemonino @tomzaw83 @KR68-72 @slommy @ChineseMobilePhones @Midnight_MindDriver @DancingJelly @ftilop @em_em @vito_corleone @remek4x4 @Ari93 @KrakowiaczekMaly @wyjde_z_piwnicy @paweo @come_kom @Kubul @adrian_paz @KubsHD @Nivium @Seneszal @salvador5000 @lechuu @Padaka999 @mwtyczek @dzialo @kura @ptaaq @lukasz3k @9666 @kAdi @Cesarz_Polski @przemo007_ @ekans @piggy_ @matiwoj11 @
@Prozdrowotny: będę tak robił bo nie ma w tym nic złego, to po stronie kupującego jest decyzja czy weźmie DHL czy nie i to po jego stronie leży zainteresowanie się tym czy mogą być dodatkowe opłaty czy nie, gdy w okolicach 11.11. były słuchawki za 11$ bardzo dużo osób wzięło z DHL i tylko parę osób miało pełny VAT + opłaty, zdecydowana większość miała bez VAT lub z deklaracji (około 9zł)
@Andczej @Prozdrowotny czuje się wywołany. Ja po zakupie tych słuchawek i zawyżonej deklaracji przez gearbest musiałem wysłać dokumenty do dhl. Z cła zostały zwolnione, zapłaciłem 13 zł vat :)
@pman: o widzisz, dobrze że mi przypomniałeś, no tak część płaciła 9$, a część (zdecydowanie mniejsza) 13zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co i tak przy cenach z allegro ~99zl wyszło połowę mniej