Wpis z mikrobloga

skupiłbym się na jednym komunikatorze, bo jak się użytkownicy rozejdą to bedzie wiadomo co wybrać. A z yanosikiem faktycznie dużo kierowców jeździ, co drugi mój znajomy czekał, żeby była możliwość śmigania po Europie xd
  • Odpowiedz
@Mickson: Wydaje mi się, że sporo osó się znajdzie, którzy będą z nim jeździć za granicą. W Polsce jest mega popularny, a dużo Polaków, jeździ zawodowo za granicę, więc prawdopodobnie nie będą się przenosić tylko też jego używać
  • Odpowiedz
@murarz13: A szkoda, mam nadzieję, że i z trasą wystartują, bo bardzo chętnie używałabym tylko Yanosika podczas jazdy za granicą, bez dodatkowej navi. Wiadomo zawsze wygodniej w jednym, a z yanka na trasie nie zrezygnuję tak szybko xD
  • Odpowiedz
@Mickson: Nie wiem jak wygląda to we Francji, ale musimy pamiętać o tym, że Polska jest gigantem transportu drogowego i z informacji ludzi jeżdżących zawodowo po Europie to np. w Niemczech, Holandii, Belgii czy we Włoszech jest ich ogrom. Na postojach częściej spotykają Polskich kierowców niż tych obcych. Wiadomo, że to tylko ci jeżdżący zawodowo i nie są aż tak dużym procentem przy wszystkich kierowcach w kraju, ale jest ich mimo
  • Odpowiedz