Wpis z mikrobloga

@Fakemirror: jak mówisz o stronie typu makdolan.cba.pl to tam chyba wylatuje byle jaki kod bo pracownika interesuje tylko data ważności (tylko w jednej restauracji zapytali mnie żebym przedyktowal kod i go zapisali) a tak na ekranie kasjerka nie ma nawert możliwości wstukiwac jakiś kodów. Nie wiem czy jest jakiś generator który generuje np te kody co są na oficjalnej stronie do ankiet mcdonalds.pl/ankieta.
Może jest jakaś zasada generowania tych kodów trzeba
@Fakemirror: poza tym żadna kasa nie drukuje narazie nowych kodów bo jeszcze trwa dzień biznesowy z 28.01 dopiero po ponownym otwarciu danego mcdonalds zacznie się dzień biznesowy 29.01(nie wiem jak w przypadku 24 godzinych to działa)
@Fakemirror: myślicie, że ten kupon rabatowy do answear będzie można wielokrotnie wykorzystać? Po drodze do domu mam maka więc bez problemu mógłbym codziennie jakiś kod wpisywać, teoretycznie mogę robić kupon 100 zł w 5 dni
@Fakemirror: Wiedziałem, że się nie zawiodę i na wykopie znajdę kogoś, kto też wpadł na pomysł wykorzystania tego generatora z ankiet :D
Od jutra zaczynamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na wszelki wypadek kilka razy sklonuję apkę McDonald xD