Wpis z mikrobloga

Oglądając streamy Rafatusa czuję przypływ niesamowicie pozytywnej energii...Mistycznej mocy, która przepływa przez jego streamy tak jak alkohol przez gardło Prezesa. Ta moc wprawia naszego Mistrza - Prezesa w cudowny stan jedności z najwyższą mocą - alkoholem. W swym jakże niespotykanym transie Prezes wydaje się tańczyć na granicy 2 światów - realnego i tego magicznego. Niezwykły splot oby tych światów tworzy otoczenie Rafatusa.

Wpływa na jego niecodziennie i wyjątkowe zachowanie, które daje nam mnóstwo uśmiechu i radości. Każdy stream to nowe emocje, przygody i doświadczenia. Jestem niebywale dumny i szczęśliwy, że mam szansę oglądać Prezesa w jego codziennym, mistycznym życiu z Marleną.

Wspaniała aura otaczająca ich stream napawa mnie wiarą w ludzkość. Ludzi, którzy mogą nieść zabawę i radość przez całe swe życie zarażając przy tym resztę swych widzów. Im dłużej oglądam Rafatusa tym więcej widzę. Im więcej widzę tym więcej rozumiem. Dziękuje Ci za twą fantastyczną działalność, która pozwoliła mi otworzyć swe serce na mistyczne stany duchowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #stream #patostreamy #showup #youtube #polskiyoutube #mistycyzm #duchowosc #alkohol
A.....l - Oglądając streamy Rafatusa czuję przypływ niesamowicie pozytywnej energii.....

źródło: comment_R0IoPAKNlw3ifOWRNS9VLmF144b0hSSB.jpg

Pobierz
  • 5