Wpis z mikrobloga

to co podoba się każdej kobiecie w twarzy faceta to:
symetrycznosc twarzy
wyraziste brwi
ładne oczy
pełne usta
wysokie i wyraziste kości policzkowe
mocna, dobrze zdefiniowana linia szczęki
gęste włosy, brak zakoli

Jeśli czegoś z tej listy nie ma albo ma jakieś blizny po trądziku, since, worki pod oczami, nierówny koloryt skóry itd. to wtedy staje się brzydszy. Zaraz zapewne zlecą się #rozowepaski i będą twierdzić, że są różne gusta i im się on nie podoba. Bzdura! Właśnie pokazuje wam faceta który podoba się każdej kobiecie. Gdyby zrobić z udziałem jego zdjęcia "eksperyment społeczny" na tinderze, to by cieszył sie ogromnym zainteresowaniem. Prawda jest taka, że facetom z taką twarzą kobiety same pchają się do łóżka. Urodzić się atrakcyjnym mężczyzną to wygrać życie. To nawet lepiej niż być piękną kobietą. Nawet gdyby nie był pewny siebie, to zwracałby uwagę kobiet. Ale nie oszukujmy się taki wygląd daje mu na starcie mega pewność siebie. Jak pokazują badania atrakcyjni ludzie zarabiają czesto lepiej i częściej osiągają sukces. Taki facet może też mieć pewność, że kobieta go nie zdradzi, bo są one hipergamistkami i zawsze szukają jak najlepszego materiału genetycznego dla potomstwa, a ten facet wygrał na loterii genetycznej. Brzydcy faceci mogą być co najwyżej beta-bankomatami.

To nie jest tylko takie moje gdybanie. Sam znam mężczyzn bardzo atrakcyjnych i widzę, jak dobrze im się wiedzie. Pamiętam też, że w szkole te ładne chłopaki byli lepiej traktowani przez nauczycielki.

#przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #ladnypan #theredpill
szalonymaciek22 - to co podoba się każdej kobiecie w twarzy faceta to:
symetrycznosc...

źródło: comment_4bFZMPUwiTJkZHvTUsJxXViXFPYaF2xj.jpg

Pobierz
  • 36
@kaczkadziwaczka91: kogo ty próbujesz oszukać, facet na zdjęciu jest bardzo atrakcyjny i gdybym tylko mógł, to zamieniłbym się z nim twarzą. Jest ogromnym wygrywem. Ma dopiero 19 lat, a już zarabia gruby hajs wykorzystując do tego swoją twarz, bo jest modelem. Śmiejesz się z Biebera, a wiesz jakim on cieszy się powodzeniem? Sam jeszcze w liceum znałem dziewczyny, które się nim jarały, a były to 8/10 wzwyż.
@kaczkadziwaczka91: nie tłumacz im tego, bo i tak nie zrozumieją. To są ludzie, którzy osiągnęli apogeum #!$%@?, mają z góry przyjęte dogmaty i tym samym już na wejściu skazują się na przegraną nie podejmując nawet próby walki. Jak w Hinduskich kastach - nie da się według nic zrobić, przeskoczyć wyżej na drabince atrakcyjności, tylko równia pochyla w dół. Oni nie rozumieją, że o atrakcyjności dla kobiet nie świadczą tylko i wyłącznie
@BetaMaleWagon Dosyć ciekawe- dwóch braci, z jednego ojca i matki, synowie alkoholika. Jeden zostaje alkoholikem a drugi wiedzie dobre i dostatnie życie- te same geny i te same środowisko (takich historii są tysiące). Ostatecznie to co zrobimy z naszym życiem i naszymi zasobami zawsze zależy od nas.
Właśnie pokazuje wam faceta który podoba się każdej kobiecie.


@szalonymaciek22: I po raz kolejny okazało się, że jestem niebieskim...

Weź pod uwagę to, że: po pierwsze, nie ma faceta, który by się spodobał wszystkim kobietom (tak samo, jak nie ma kobiety, która spodobałaby się wszystkim mężczyznom; był niedawno podobny wpis, tylko płcie były odwrócone i nie wszystkim spodobała się dziewczyna ze zdjęcia), po drugie, duży wpływ na to, kogo uważamy za
@ImInLoveWithTheCoco: Nie mogą mieć identycznych genów. Po drugie różnica wieku, po trzecie środowisko to nie tylko dom. Nie twierdzę że osoby z jednego domu nie mogą być inne, ponieważ środowisko to znacznie szersze pojęcie. Nie zamierzam się dyskutować na ten temat, bo twoje (jak i moje) wypowiedzi i myśli zostały również zdeterminowane przez te dwa czynniki.