Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy to prawda.
Przedstawiajacy sie jako były pracownik TVP Info powątpiewa w prawdziwość tłumaczenia, że w sobotę antysemityzujące komentarze na paskach pojawiły się w wyniku błedu programu komputerowego (który sam miał dodawać brzydkie komentarze), bo selekcją wg niego zajmuje się człowiek.
Poza tym pojawiły się też screeny z wcześniejszych dni z podobnymi komentarzami. Czyli już wcześniej ''się zepsuło''.

#tvpis #neuropa #4konserwy
szurszur - Ciekawe czy to prawda.
Przedstawiajacy sie jako były pracownik TVP Info p...

źródło: comment_2xOunMXutJsHebPF3AV1D6n6ubolqZHW.jpg

Pobierz
  • 8
@kult_cwaniaka: Właśnie przez to, że jest zaangażowany w spory po przeciwnej stronie podaję to w formie pytajacej.

Na sto procent człowiek bo nie uświadczysz tam zbytnio komentarzy anty-pisowskich a takie by się pojawiały. Nawet od trolli internetowych.


@PatologiiZew: @tetradon777:
Przyznaję się, że nie ogladam (wystarczy mi rosyjska propaganda), więc trudno mi to oceniac. Ale jeżeli tak to ciekawe, bo nawet w rosyjskiej tv przechodziły twitterowe wpisy od Ukraińców wychwalajace
Mnie tylko zastanawia, bo rzuciłem okiem ogólnie na jego facebooka, co on w ogóle do wuja robił w tej telewizji?!


@kult_cwaniaka: Mnie zdziwiło, że Kuba Kwieciński tak długo się tam utrzymał. Zwolnili go 4 dni temu za puszczenie jego piosenki.

A było o nim głośno na świecie już od paru lat. Naprawdę, długo się utrzymał.
@se_mallo: Oni sie tłumaczą, że co prawda wpisy akcpetował człowiek, ale coś sie zepsuło w programie i zamiast zaznaczonego wpisu wysyłał na wizję też następne.
No ale ktoś to chyba kontroluje na żywo.