Wpis z mikrobloga

Lubię myśleć, że nie jestem szowinistą, ale jak słyszę, że kobieta jest takim samym pracownikiem jak mężczyzna i dlatego powinna zarabiać tyle samo, to na mojej twarzy pojawia się uśmiech.

Zdajecie sobie sprawę, że gdyby Mackiewicz poszedł na szczyt z kolegą, a nie z koleżanką, to jest spora szansa, że zakończenie tej akcji nie byłoby słodko-gorzkie?

#nangaparbat #niepopularnaopinia #feminizm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 13
@Fortesque: xD Wyobraź sobie co by się działo gdyby to ta laska tak zasłabła. "po co się baba phała w gury, menszczyzni > baby"

to jest spora szansa, że zakończenie tej akcji nie byłoby słodko-gorzkie?


@Fortesque: Nie wiem czy pamiętasz (może wtedy miałeś 5 lat?) jak Bielecki "zostawił" kolegów na górze?

że kobieta jest takim samym pracownikiem jak mężczyzna i dlatego powinna zarabiać tyle samo, to na mojej twarzy pojawia
a co mial #!$%@? czekac na kolegów i samemu zamarznąć? Zaczal schodzic i tyle...


@MojaPuffa: co? kto?
Jeśli mówisz o czym ja myślę, to dla opóźnionych umysłowo specjalnie słowo "zostawił" dałem w cudzysłowie. Ciekawe co to może oznaczać, bo przecież na pewno nie ironię.
@lewaq3000: "Adam Bielecki został skazany na ostracyzm w środowisku polskich himalaistów po tym, jak po zdobyciu Broad Peak podczas zejścia ze szczytu zginęło dwóch uczestników wyprawy. Polak został napiętnowany, że schodził z Broad Peak, nie oglądając się na słabnących kolegów."

Jeśli dobrze rozumiem, to nie przyjęto za dobrze, tego, że wrócił, bez nich, czyli jakieś szanse pomóc im miał. Czy nie mam racji?

Oczywiście, że mówiłem tylko o pracy fizycznej. Myślę,
@ChadWawa: pewnie byłby, teraz mamy ból redpillowców, równie żenujący spektakl

Jeśli dobrze rozumiem, to nie przyjęto za dobrze, tego, że wrócił, bez nich, czyli jakieś szanse pomóc im miał


@Fortesque: Jeśli dobrze rozumiesz, grupa idiotów zaczęła mu wypominać że im nie pomógł, bo sam chciał przeżyć. Teraz grupa idiotów wypomina to samo Francuzce czy nawet tym ratownikom. Dobrze rozumiesz.

Himalaizm jest przede wszystkim pracą fizyczną ziomuś


@Fortesque: czekaj, czyli
wrócił, bez nich, czyli jakieś szanse pomóc im miał. Czy nie mam racji?


@Fortesque: oni też swoje za kołnierzem mieli... myślisz że ta sytuacja była czarno-biała? sam Bielecki mówił, że gdyby na nich poczekał, to by sam nie wrócił.