Wpis z mikrobloga

@seeksoul czyli ludzie poniżej 15 roku życia albo z karachana?

@GetRekt powiedz mi proszę czemu nazywasz tego człowieka idiota? Bo próbował zdobyć górę której nie podołał? Jeżeli chodzi o wspinaczkę to wiedzę i doświadczenie miał o wiele większe od randomowego kanapowca z internetu którego najwyższym wyczynem jest pójście po bułki


@Mjestem wyżyny humoru. Szkoda że ta zielonka wykop zna dłużej niż ty zapewne masz lat
@uganda_knuckles: bo właśnie pomimo dużego doświadczenia zdecydował się pójść, mimo tego, że doskonale wiedział, jakie to niesie ze sobą ryzyko, wchodzenie na taki szczyt przy takiej pogodzie. Osierocił dzieci i zostawił żonę. Poza tym nie dziwi mnie to ani trochę. Był heroinistą, a ćpuny się nie zmieniają, po prostu zmienił sobie nałóg. Dlatego właśnie jest dla mnie skończonym idiotą, o którym nie powinno się nawet wspominać
@GetRekt wspaniała wypowiedź mająca wartość merytoryczną równa 2/10. Nie znasz warunków w jakich podejmował decyzje o wejściu na górę a już na 100 procent nie miałeś nigdy takiego wyboru przed sobą. Znał ryzyko, taka miał pasję ale to nie powód aby z człowieka robić idiotę. Jego relacje z żoną też możesz zostawić jego rodzinie - czy go wspierała i akceptowała jego pasję. Po prostu od strefy prywatnej i od manipulowania uczuciami "bo