Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jak to sprowadzanie będzie wyglądać:
1. Bielecki i Urubko dojdą do Revlon
2. Botor i Chmielarski idą za nimi ale wolniej, czy są w C1 na 4800 m n.m.p ?
3. Bielecki i Urubko podają leki/ tlen/ żywność Revlon i czekają aż dojdą do nich Bator i Chmielarski? Czy sprowadzają ją niżej (zjeżdżają?) razem z nią i ruszają do góry? Czy schodzą z nią i później na nowo muszą iść z 4800 po Mackiewicza?

#nangaparbat #himalaizm
  • 29
Takie wnioski wyczuwacie, tego nie wiemy, a wśród wspinaczy myślenie jest jak u ratowników górniczych. Nie ważne co się dzieje idziesz po żywego.


@Mit_o_chondriach: Nieprawda. Na jakiej podstawie sądzisz, że u wspinaczy myślenie jest jak u ratowników? Lubisz się oszukiwać i lubisz myśleć życzeniowo, to znaczy swoje życzenia, to, co byś chciał, bierzesz za rzeczywistość.
@Mit_o_chondriach: No to raczej Ty się pieklisz. Ja obstaję przy swoim zdaniu i pokazuję argumenty przeczące Twoim słowom, które to argumenty potwierdzają moje zdanie. To wszystko.

Nie uważam, by ta czwórka szła po Mackiewicza. Sami ratownicy twierdzą, że w czwórkę nie mogą mu pomóc, że jest ich za mało.

Idą po tę kobietę i będą bardzo zadowoleni, jeśli do niej dotrą, odnajdą ją i razem uda się im zejść bezpiecznie. Idzie