Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #rozdajo

Moje pierwsze rozdajo kryptowalutowe - do zgarnięcia 30 SONM ~ 10 USD na chwilę obecną Link do Coinmarketcap / Więcej informacji z CoinTelegraph
Tymczasem kolejne prywatne airdropy już jutro ( ͜͡ʖ ͡€) Losowanie 30 SONM już dzisiaj o 18:00 przez mirko random. Wystarczy +

Przy okazji rozdajo chciałbym wznieść pomysł założenia zamkniętej grupy na telegramie/ facebooku do wspólnego traidowania lub pompowania, oczywiście na jasnych zasadach. Po prostu uważam, że jest tutaj spora społeczność skupiona wokół tagu #kryptowaluty stąd pomysł wyłonienia najbardziej konkretnych osób i wspólnego działania. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i chciałbym zacząć działać wspólnie w dziedzinie spekulacji z polską bracią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro!
  • 25
  • Odpowiedz
@bobicjusz: @MagicznyMateusz: Można założyć grupę, ale wstęp tylko na zaproszenie. Zależy mi na ludziach niezadających pytań w stylu: jak kupić BTC za złotówki i przelać na chińską giełdę. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że do robienia pomp na małych giełdach wystarczy często parę BTC. Łącząc się i razem spekulując można ładnie zamieszać. Rynek jest bardzo chwiejny.
  • Odpowiedz
@ktokiedy82: jak zaczniesz mówić o pompowaniu to zara przyleci Oskarek i reszta jego przydupasów i zaczną wyzywać Cię od złodziei, także O S T R O Ż N I E xD
  • Odpowiedz
Zwyciezca tego losowania jest: @MarcelBezE Proszę o PW w celu odebrania altów. Jeśli nie posiadasz portfela SONM - nagrodę mogę wysłać np. w LTC ( ͜͡ʖ ͡€) Już jutro kolejne losowanie altów dla mirasów z tagu #kryptowaluty

PS. Wszystkim zainteresowanym zamkniętą grupą - do godziny w wiadomościach prywatnych prześlę szczegóły.
  • Odpowiedz