Wpis z mikrobloga

Hej Mirki spod tagu #xiaomi ! Jako niedoświadczony użytkownik telefonu redmi note 4 mam jeden problem - nie potrafię ustawić, aby podczas połączeń telefonicznych przy rozwinięciu gónego paska pojawiały się ikonki odrzucenia połączenia, trybu głośnomówiącego itp. Wie ktoś jak to ustawić. Szukałem u wujka gugla, ale bezskutecznie. Przesyłam zdjęcie analogicznych przycisków w telefonie Samsung. Z góry dziękuję za pomoc :) #pytanie #redminote4 #telefony #android
stooler - Hej Mirki spod tagu #xiaomi ! Jako niedoświadczony użytkownik telefonu redm...

źródło: comment_rlSUhRQCa7KwvhqEvVX0ATOf5EhCj0uN.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stooler: Nie wiem, czy taka opcja jest, być może w nowszych softach. Ale Samsung to Samsung, Xiaomi to Xiaomi. Najlepiej zrób aktualizację softu, ewentualnie - co zrobiłem ja i robię każdemu, kto przychodzi do mnie z Xiaomi, odblokowuję bootloader i wrzucam softa z MIUIpolska.pl (gwarancji nie tracisz). Tam jest dużo więcej opcji, niż w standardowym systemie
  • Odpowiedz
@k0rdian: co znaczy otwarty na modyfikację system? To, że co chwila coś nie działa? To, że można setki ustawień zmienić w ustawieniach, które i tak nic nie wnoszą? Tylko uprzykrzają życie...
Wszystko super, bateria, wydajność i cena, tylko co z tego gdy soft jest gównem?
Jeszcze polecenie wgrania miuipolska xD Największy rak fanów xiaomi... Bo każdy ma czas, wiedzę i umiejętności... Każdy siedzi w temacie Xiaomi. Fanatycy xiaomi naprawdę są
  • Odpowiedz