Wpis z mikrobloga

Gniję z tego idioty Byskrzata. Czapka, bluza, spodnie, klapki - wszystko adidas. Od stóp do głów. Tak zachowują się ludzie, co kiedyś mieli gówno a dziś mają "coś". Ale czy możliwość kupienia paru łachów adidasa za parę stówek sprawia, że ktoś jest jakimś #!$%@? szlachcicem? Byskrzat tak chyba myśli xD #!$%@? kretyn. Jeszcze sobie #!$%@? tatuaż adidas. Bieda umysłowa.

#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv
  • 14
@hauz: sam pierwszy się #!$%@?łeś z pieczeniem xD więc chyba ciebie coś piecze. konto mam tu dłużej niż sobie wyobrażasz więc zamknij dupę. zabolało cię? idź wypierz swoją jedyną koszulkę adidasa którą kupiłeś za kieszonkowe od babci i szykuj się do szkoły xD
@Moted: Dokładnie. Sam mam kurtkę letnią adidasa bo mi się podobała, ale żeby szpanować tą marką i ubierać się w nią od stóp do głów xD Byskrzat nosił jakieś bluzy "MIAMI SURF CLUB 2016", a teraz załapał parę groszy i myśli, że jak wyda 500zł na ciuchy adidasa to jest bogaczem i jest kimś lepszym niż rusek, siwy, tajfun itd. xD Dramat. Dzieci nauczcie się, że nie każdy pobiera kieszonkowe od