Wpis z mikrobloga

Z testu Bravemana wyszlo ze mam deficyt dopaminy i zastanawiam się co będzie lepszą opcją:

1. nootropiki które chciałem spróbować noopept+sunifiram , czy

2. boostery dopaminy tj. Fenyloalanina, Tyrozyna, Metionina, Rhodiola Rosea, Ginko Biloba, Fosfatydyloseryna, Kompleks wit. B, Pirydoksyna (wit. B6)

http://pl.swissherbal.eu/test-bravermana/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bamoos: Dzięki, widzę że ten MEMOSTIM łączy w sobie to co było podpowiadane w tabelce dla niedoboru dopaminy --> Tyrozyna, Rhodiola Rosea, Ginko Biloba, Fosfatydyloseryna, Kompleks wit. B, Pirydoksyna (wit. B6)...

Fajnie bo już chciałem każdy z tych kupować oddzielnie i każdego z nich brać 1 tabletke dziennie, a w tym MEMOSTIM jest wszystko razem (to jest Tyrozyna, Rhodiola Rosea itd.) :) więc taniej wychodzi :P

pytanie czy będzie tak
  • Odpowiedz
@The_Visitor: ja bralem ten preparat i na mnie świetnie podziałał, miałem wiecej energii, niechciało mi sie tylko leżeć w łóżku tylko cay czas cos robic awięc jest silne i napewno wygodniejsze niż wszystko osobno
  • Odpowiedz
@bamoos: Zajebiście dzięki , zamawiam i napiszę Ci czy zadziałało. Próbowałem pytanie zadać z tą dopaminą na hyperreal ale tam odrzucają argumentując "to już było" i odsyłają do serach wpisać "dopamine"
  • Odpowiedz