Wpis z mikrobloga

#fifa18 #fut Mam około 70k do wydania, proszę o sugestię zmian. Ogólnie gra mi się dobrze, tylko Origi w ogóle mi nie siada, mam Draxlera przerobionego na LF na ławce, strzela dwa razy tyle, ale ma 4 zgrania. Castro strzela sporo zza pola karnego, ale szybko się męczy i ciężko nim dograć mecz. Może być jakaś hybryda z tego, byle nie gracze z Wysp.
Pobierz qdlatyxes - #fifa18 #fut Mam około 70k do wydania, proszę o sugestię zmian. Ogólnie g...
źródło: comment_ADCb2IkwOwhJINqnXx1ObFXk8ba5YtYC.jpg
  • 8
@qdlatyxes: Mam podobny fitness, tylko na RB gra Weiser na cieniu - polecam. Pomoc mam Tolisso-Hector na cieniu-Goretzka - też polecam. Na ataku mam Ben Yeder TOTGS i kartę Muriela FUTMAS. Teraz wyszedł jego podobny inform. Może kup w sobotę Muriela i dozbieraj sobie do Ben Yedera specjalnego, a na razie graj zwykłym? On jest Francuzem, ma połączenie z Tolisso.
@qdlatyxes: Jeśli chcesz zostać przy bundeslidze to na początek (troche przekraczam budżet, przynajmniej wiesz na co zbierać :))

LO - Alaba - 90k,
PO - TOTGS lub SIF Kimmich - 120/200K
ŚO - SIF Ginter - 50k, później Boateng (za Sokratisa) - 100+k,
ŚP - Tolisso (za Castro) - 2k, póżniej Vidal (za Keite) - 130k
N - Lewy/Auba (cena podobna, zależy czy chcesz szybkiego czy strzały 10/10 :P) za Origi
@Radiofify O Panie, a skąd wziąć na to pieniądze? :)
A tak serio to Alabę, Boatenga, Vidala i Lewego mam na liście. Tolisso kupiłem wczoraj. Dzięki za polecenia. Na razie zostanę przy Bundeslidze, potem może coś włoskiego skleję. Tylko od angielskiej chcę się trzymać z daleka, staty piłkarzy tam zdecydowanie odbiegają od realiów :)