Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy. W nowej pracbazie pochwaliłam się szefowi biegłą obsługą komputera, a on stwierdził, że w takim razie będę kręcić poradniki dla pracowników do programów w jakich pracujemy i montować filmy z życia firmy. A ja zielona w tym temacie, nawet nie wiem od czego zacząć ¯\_(ツ)_/¯ Podrzućcie jakieś koncepcje, wskazówki, darmowe programy... Jak już będę miała jakieś wytyczne to dalej dam radę, w końcu ogarniam komputery :P

Na razie co ustaliłam:
- potrzebny program do nagrywania z ekranu (mam CamStudio),
- potrzebny program do pocięcia nagrania i dodania efektów typu strzałki, komentarze itp (Pinnacle?)
Czego nie wiem:
- w jakim formacie najlepiej nagrywać?
- jakiej wielkości pliki są standardem (nie wiem czy np. 100mb na 5 min to duży plik czy mały)?
- jaka jakość fps i inne wartości o których nie wiem?

#kiciochpyta #youtube #komputery #video #obrobkavideo #film #programowanie
  • 15
  • Odpowiedz
@Kuba__: No niekumaty, ale weź mu to powiedz po 3 tygodniach pracy... A do nikogo wyżej nie pójdę, bo on jest prezesem :P
Ja miałam na myśli, że szybko się uczę obsługi programów CRM i ERP, bez problemu zainstaluję sobie sterowniki, wyczyszczę rejestr itp, a nie biegam z każdą pierdołą do IT jak przeciętne różowe paski :P
  • Odpowiedz
A ja zielona w tym temacie,


@californication: Path to the glory is open

Denholm: I'm gonna put you in I.T. because you said on your CV you have a lot of
experience with computers.

Jen: I did say that on my CV, yes. I have a lot of experience with the whole computer
thing you know, emails, sending emails, receiving emails, deleting emails, I could go
on.

Denholm: Do.

Jen: The
  • Odpowiedz