Wpis z mikrobloga

Mamy z kumplem teorie, że oni są wykorzystywani przez jakichś cwaniaczków i zmuszani do tego wszystkiego. Zobaczcie, że progres dymów bardzo przyspieszył od grudnia, nagle zaczęło się bicie przed kamerą, ostrzejsze niż dotąd chlanie, a teraz showup. Może jakieś siedleckie drechy serii zmuszają ich do patuszenia sie za kase bo inaczej będzie #!$%@?... do tego Marlena niby chce to robić, ale wydaje się jakas przerażona momentami, a Prezes nie trzeźwieje a jak już, to wtedy jest wydygany... co myślicie?
#rafatus #patostreamy
  • 37
  • Odpowiedz
@MKBula: Pamiętasz śliwe ze streamów grudniowych? Chwalił się #!$%@?, że będzie ochroniarzem rafatusa i będzie na nim zarabiał hajs, dodatkowo można zauważyć, że rafał zmienił imache upodabniając się do śliwy, założył okulary i pruje się jak śliwa, jestem z Siedlec i mieszkam w centrum tej patoli więc wiem co mówię. Twoja teoria jest bardzo prawdopodobna.
  • Odpowiedz
@MKBula: nikt ich nie zmusza przy alkoholiku walącym bez ostrzeżenia strzały na ryj też byś był przerażony, a Prezes jak trzeźwieje nie jest wydygany tylko delirium go łapie xD
  • Odpowiedz
@ToTylkoPajonk: on może mieć trochę racji, Rafatus niedawno mówił że wisi temu gościowi z Bielska co im komputery kupił 30tys, może nie jest zmuszany ale może być naciskany na spłatę i kombinuje na wszystkie sposoby
  • Odpowiedz
@MKBula: tez myslalem o tym niedawno, przeciez on telefony z pogrozkami dostawal nie raz (wiadomo, ze wiekszosc fejki, ale jednak jeden mogl prawdziwy) + gadal raz #!$%@? ze ma dlug ktory musi splacic i mowil to w taki sposob jakby naprawde nie wiedzial co ma robic.
  • Odpowiedz
@MKBula: @Mariusz401: to idźcie na policję, dla ich dobra.(wiem jak to brzmi ... Sam mógłbym niby ale wy chyba jesteście z ich miasta i wiecie dzień to, znacie okolice i cóż będziecie bardziej wiarygodni) Zachowajcie się jak ludzie a nie patologia ... On alkoholik okłada ja i wykorzystuje jej chorobę (upośledzenie?) ... A jak ktoś ich wykorzystuje to tym bardziej.
Oczywiście ludzie namawiają do różnych rzeczy ich o
  • Odpowiedz
@marszalek_laboda no ta, ci co szybko marlene spacyfikowali. I dlatego tez mam wrazenie ze to te typy go tam cisna zeby dla nich kase zabulił bo jak nie to koniec. To samo było jak marlena dostala wciry na dworze co też o tym mowili. Wtedy myslalem ze to rapatus jej wyplacil strzala i sciemniaja, ale teraz to juz cholera wie...
  • Odpowiedz
@Mariusz401: no ta... w sensie biore pod uwage ze to moze byc po prostu patus z patusowa, ale serio, dla jakichs cwaniaczkow to zaden problem ich zmuszac do takich rzeczy, tym bardziej ze ten koles i tak juz sie boi z chsty wychodzic
  • Odpowiedz
Cóż w Siedlcach zbirów nie brakuje, mamy tu kilku sławnych gości od burdeli, narkotyków, wymuszeń, którzy są sławni z tego co robią i jedno jest pewne, nie mają skrupułów. Tyle dziwnych zaginięć, morderstw, samobójstw. Miasto huczy ale nic po za tym...
  • Odpowiedz
@MKBula Może ma coś z tym wspólnego ten koleś co był ostatnio na streamie kiedy rafatus wrócił z policji i mowił że już nie będzie patoli a nagle z marleną przyszedł koleś nie wiadomo skąd (podobno z żabki) i przyniósł ze sobą minta de lux a następnie zaprosił rafatusa do kuchni żeby pogadać. Póżniej rafatus wrócił i zaczął #!$%@?ć na su
  • Odpowiedz