Wpis z mikrobloga

Mamy z kumplem teorie, że oni są wykorzystywani przez jakichś cwaniaczków i zmuszani do tego wszystkiego. Zobaczcie, że progres dymów bardzo przyspieszył od grudnia, nagle zaczęło się bicie przed kamerą, ostrzejsze niż dotąd chlanie, a teraz showup. Może jakieś siedleckie drechy serii zmuszają ich do patuszenia sie za kase bo inaczej będzie #!$%@?... do tego Marlena niby chce to robić, ale wydaje się jakas przerażona momentami, a Prezes nie trzeźwieje a jak już, to wtedy jest wydygany... co myślicie?
#rafatus #patostreamy
  • 37
  • Odpowiedz
@RomanBratOsowki: nieee, wydaje mi sie, że ten to po prostu zwykły głupek, poza tym pokazał papę przez sekundę no i gadał durnoty... bardziej jak już, tak jak wspomniał @marszalek_laboda , te typy co wpadly mu na poprzednie, zaszczane mieszkanie.. bo ten z zabki jak juz to max co moglby zrobić to zaszantażować raPatusa że powie adres, ale niesądzę żeby to się stało.
  • Odpowiedz
@MKBula:
W sumie dająca do myślenia, hmm anomalia. Tuta jest FB Marlenki: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009630663481
W komentarzach od kilku dni lincz; widać, ze dawno nie był opublikowanych treści "marlenkowych" ( XD ) wygląda to teraz jak słup ogłoszeń.
Zupełnie tak jak by nie miała dostępu do FB - bo pierwsze co się robi po takiej inbie jak ostatnio to ukrywa/usuwa profil. Wywala hejterskie komentarze. Cokolwiek. A tu zero reakcji.
Do tego na shotach
  • Odpowiedz
@Monochrome_Man: też zauważyłem że jej fb to teraz kopalnia pocisków na nią, ale pomyślałem, że po prostu nie chce się tym przejmować... ale możliwe że ją odcieli od fb żeby przypadkiem nie napisała 'pomocy, jestem cwelona za zetony wbrew własnej woli' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Monochrome_Man: a tego nie słyszałem wcześniej... #!$%@? czyli może być tak jak mówiłem, że nie miał za co spłacić długu to go tak zastraszyli że teraz go normalnie doją z hajsu
  • Odpowiedz
@RomanBratOsowki: jak dla mnie ten dług to mógł być skądkolwiek, mógł potrzebować kasy na kompa czy telefon i ogólnie żeby zacząć stream. A co do tego czy dzisiaj będzie, to chyba dopiero jutro. Ale z Prezesem to cholera wie kiedy sie odpala( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MKbula Ale aż 30k!!!!!!! Poza tym pomyśl, kto normalny pożyczyłby 30 K dla młodego łepka który myśli o zaczęciu kariery jako streamer. Druga sprawa prezes ciągle #!$%@? ale jakoś ogarnia wypłacanie hajsu ze streama i su. Nawet chwalił się na drugi dzień po pierwszym streamie z su hajsem który trzymał już w łapie, wątpię że su wypłaciło mu tak szybko hajs, poza tym część ludzi pisała że dostała zwroty żetonów z su
  • Odpowiedz
@RomanBratOsowki: no to do czego zmierzasz? Że Prezes nie ma długu aż takiego czy że typowo naliczyli mu 'odsetki' do tego stopnia, że rzeczywiście musi dla Nich robić to wszystko żeby mu tych patyków które ma za kończyny nie połamali? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz