Wpis z mikrobloga

@retsam84: Patologią to jest dochodzenie do takich wniosków tylko dlatego, że ktoś kogoś krytykuje. Nie sadze żeby ktokolwiek z krytykujących Sznikersa oglądał takie gówno jak patostreamy... Niestety nie mogę Ci odpisać pod wpisem @ACLeague bo Damian prewencyjnie zbanował i zczarnolistował każdego kto miał odmienne zdanie, lub nawet osoby które według niego mogą mieć odmienne zdanie ale nie odzywały się słowem w ostatnim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TheSznikers zamiast odpowiedzieć w jakikolwiek sposób na normalne pytania i zarzuty kasuje wpisy i próbuje zrobić z siebie ofiarę a z ekipy która ani nie chce zaszkodzić jemu, ani ACL bo sama tam jeździ zrobić jakąś grupę mafijną. Banowanie ludzi którzy nie odzywają się w danym temacie ale według Ciebie są "zamieszani" w jakieś wyimaginowane akcje przeciwko Tobie to już jest szczyt wszystkiego..
#acleague
  • 40
Rozdmuchiwanie jakiegoś mojego śmieszkowego kommenta jest bez sensu, tym bardziej, że tłumaczyłem chłopakom, o co cho innemu kolesiowi. Nagotujcie sobie bigosu - to wam dobrze zrobi :)
@TheSznikers: Bo jesteś niepoważny, po raz kolejny wszczynasz niepotrzebną wojenkę tak jak z Simrace, RoyalRacing i każdym kolejnym. Po czym skasuje post, zablokujesz możliwość pisania pod swoimi wpisami i wrzucisz ckliwą wiadomość o tym jak to patusy Cię bezpodstawnie hejtują...
Wołam tag bo nie życzę sobie żebyś kasując wypowiedzi innych ludzi wkładał w ich usta coś czego nie mówili i przedstawiał jako mafijną bandę która atakuje biednego zaszczutego Damiana.. Dorośnij i
i po co wołasz cały tag, chciałeś odpowiedzieć to było zawołać wybrane osoby tylko.


@Wuza1337
@TheSznikers: To jest typowe zagranie Sznikersa
1) Zawołaj cały tag żeby oskarżać i zgrywać ofiarę, niech 400 osób które nie znają szczegółów trzymają Twoją stronę.
2) Daj na czarną listę osoby, które chcą sensownej dyskusji (przynajmniej ja jestem na czarno), żeby nie mogły odpisywać we wpisach
3) Miej pretensje, że ktoś odpisując woła cały tag, bo
@Golomp: @VR46: @Wuza1337: Nie rozumiem po co wy wszyscy #!$%@? się w każdym wątki ACL. Skoro musicie zaśmiecać tag, to chociaż zróbcie sobie jeden wpis, bo i tak z waszych dyskusji nic nie wynika, a to problem tylko paru osób. Macie sobie coś do powiedzenia, a nie wszystkim an tagu. Skończcie te dziecinadę już, bo to jest poniżej wszelkiego poziomu. Macie sobie coś do powiedzenia, to sobie mówcie na
@Wuza1337 @TheSznikers - weźcie panowie wyjaśnijcie sobie raz na zawsze pewne rzeczy dla dobra wszystkich. Zostają wyciągane brudy publicznie które już kiedyś zostały między Wami zażegnane,. podaliście sobie wirtualne dłonie i miała być zgoda a dalej jest inba. Zróbcie to sobie prywatnie i nie mieszajcie do tego innych.

Nie musicie zostać kumplami najlepszymi, bo to już raczej niemożliwe, ale to co się dzieje psuje radochę osobom trzecim które mają w dupie to
Skoro musicie zaśmiecać tag, to chociaż zróbcie sobie jeden wpis


@spike200: Przecież był wpis, który miał 200 komentarzy, został oczywiście usunięty przez Sznikersa, WPIS, KTÓRY SAM ZAŁOŻYŁ :)
Chcieliśmy dyskutować na Discordzie to Sznikers zapobiegawczo wszystkim rozdał bany i tyle.
@Golomp: I słusznie zrobił, bo to nie miejsce na taką gadkę. Skończył się w odpowiednim momencie, sam to widziałem. Nie mów, że chcesz teraz szukać winnego i się odgryzać, bo to jest dziecinada :/ Rzucacie w niego gównem i robicie falę hejtu, luz, macie może powód, ale to nie miejsce na to. Nikogo poza wami to nie dotknęło i generalnie nikogo innego nie dotyczy.

Swoją droga to wszystko do niczego nie
@Golomp: Zróbcie sobie kanał na swoim discordzie i ustalcie jak bardzo go nie lubicie. Nic innego z waszej rozmowy nie wynika, tylko rzucacie "zrobił to, zrobił tamto, jak ja go nie lubię" i tyle. Nie mam nawet pojęcia co miałbym napisać na miejscu sznikersa, pewnie po prostu przestałbym odpisywać, bo nie ma na co.
W sumie, skoro ewidetnie rozmawianie wam nie wychodzi, w sensie nie mówię tylko o krytykującej stronie, to ustalcie jedną rzecz co chcecie przez to osiągnąć. Nic tu się nie porusza, dla postronnej osoby to tylko obrzucanie gównem z konkretnego powodu, ale bez jasnego celu. Jeśli chcecie go ukarać i dmuchać sobie ego, to spox, to jest idealna metoda, w końcu moderacja pousuwa posty i problem zniknie. Jeśli coś jest wam winny, to
@spike200: Nie chce mi się długo odpisywać, ale w skrócie - po prostu chciałem dłużej jeździć w ACL, ale przez decyzje i postępowanie Sznikersa nie chcę już w tym uczestniczyć. Ja oraz inni pisali już dlaczego.
Myślę że większości po prostu jest przykro patrzeć na to dokąd to zmierza, jak duży miało to potencjał i co można było osiągnąć gdyby Sznikers miał w sobie choćby odrobinkę pokory.
Chcieliśmy dyskusji po to,
@Golomp: Rozumiem, no #!$%@?, nie wszystko wyszło tak jakbyście chcieli, miało to wyglądać inaczej, ale tak postanowił lider. Grupa prowadzona przez jedną osobę jest prowadzona przez... tylko jedną osobę i ma to swoje zalety jak i wady, jak można łatwo zauważyć. Moim zdaniem nie możecie nikogo zmuszać, by postępował po waszemu, macie jednak prawo odpuścić, skoro to nie wygląda tak jak chcielibyście. Prawo do opinii jest zawsze, ale wiesz, to nie
@Golomp: a ile to już razy było tak, że ja @TheSznikers coś proponowałem i nie było tak, jak chciałem? Napisałem, co myślałem na prv i gdzie moje bany? Ni ma ;) nie chciałem jeździć, to nie jeździłem. Jak trafił do mnie z ligą i torem to jeździłem. Ostatecznie on decyduje i co mi do tego? A byłem w ACL jak jeszcze loga nie było ;) ochłońcie chłopaki - serio.
@Golomp: No widzisz, nareszcie coś konkretnego. Podejrzewam że gdyby takim tonem toczyły się dyskusje na temat przyszłości ACL to Sznikers nawet by nie pomyślał o banie, a nawet gdyby to opór przeciwko takiej decyzji byłby zdecydowany. Zabraliście się do dialogu od dupy strony niestety, a szkoda bo wspólnymi siłami można osiągnąć więcej.

Prześpijcie się z tym, jak będziecie skłonni współpracować (nie narzucać i strzelać fochy) to mosty chyba nie są całkowicie
@Mokrysedes: W zasadzie wczoraj pod usuniętym wpisem pisałem to samo w podobnym tonie. Śmieszki na Discordzie to jedno, ale rzeczowa dyskusja to inna kwestia. Myślę że gdyby reszta dostała jakąś odpowiedź (zgodną z prawdą) to rozmowa potoczyłaby się inaczej.

Grupa prowadzona przez jedną osobę jest prowadzona przez... tylko jedną osobę


@Mokrysedes: @retsam84: I tak i nie. Na Discordzie była przecież grupa doradczo-decyzyjna, która omawiała na zamkniętych kanałach dużo razy