Wpis z mikrobloga

Co ten #grubaszwpk @W_P_K tak forsuje manię smaku? Kubki smakowe chyba wypalone darmowymi pasibusami. Sprawdzam wszystko po nim. Zaraz jak zachwalał to zamówiłem Rusałkę, porażka zupełna. Do śmieci musiałem wyrzucić bo mdliła ta zimna pseudopizza.
Weź się człowieku za ocenę lokali w Polsce - trójmiasto bardzo obiektywnie oceniłeś muszę przyznać, a Wrocław zostaw w spokoju.

#jedzenie71
Kapitalis - Co ten #grubaszwpk @WPK tak forsuje manię smaku? Kubki smakowe chyba wypa...

źródło: comment_wJihgqXVZyWsJBPlVBsdyccgnDMyQvOi.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@W_P_K: Sam idź, wolę niezły dym. Przez Ciebie się musiałem wstydzić bo w ciemno zabrałem Włochów do vaffa napoli, a tam połowa menu niedostępna, pizze dwa poziomy niżej od ND i hlt.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: co jak co ale rusalka mi podeszla wrecz zajebiscie, moze kwestia lokalu, bo z tego co wiem sa juz w 3 miejscach we wroclawiu.
Ja bralem z krzywoustego na miejscu, ty piszesz o zimnej pizzy, zimne skladniki w niej beda chyba mocno gorsze niz na cieplo.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: cholera wie, bo rusalke jadlem w listopadzie od nich, ostatnia bralem jakas ostra tez w lokalu i byla srednia. Moze pozmieniala sie obsluga (bo ukraincy), moze cos nie pyklo.
Szkoda ze w wiekszosci wypadkow, duzo moze zalezec od szczescia i na kogo sie trafi.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: jak dla mnie Mania Smaku jest zajebista (zwłaszcza na dowóz/wynos) no ale raz, że zwykle biorę po drodze do domu (więc jest świeża), a dwa, że jak raz zamawiałem (w ramach wyjątku przywieźli, bo mieszkam nieco poza ich rejonem), to pizza była po 30 minutach, czyli 10 na zrobienie + 20 na dojazd = świeża pizza. ;)
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Nie wiem jakie Ty masz wymagania, ale dla mnie Mania i sama Rusałka są na mega poziomie, testowane kilka razy w dowozie. O ile właśnie czas dostawy się jakoś nie wydłuża, to jest dla mnie topka pizzy w dostawie w tym mieście.
  • Odpowiedz