Wpis z mikrobloga

Potrzebna opinia nt. Mitsubishi Lancer (2007-) benzyna. Najlepiej z pierwszej ręki tj. od (nie)szczęśliwego posiadacza lub mechanika. Przymierzam się do zakupu jakiegoś egzemplarza 1.8 z lat 2009-2011. Może ktoś z Was ma lub miał lancera i może coś na jego temat powiedzieć? warto nie warto? Jak z kosztami serwisu itd?
#motoryzacja #samochody #mitsubishi
  • 3
@uczynny91: mam z 2014 1.6 (przymierzam sie do sprzedania), generalnie mocno bezawaryjne auto co jest chyba jego najwieksza zaleta ( ͡º ͜ʖ͡º) przed kupnem czytalem forum klubowe i wlasnie ludzie najbardziej chwalili te bezawaryjnosc :)
@uczynny91: jeździłem przez prawie rok. Ogólnie fajne auto. Przyspieszenie też niczego sobie . Tylko szczerze? W życiu nie powiedziałbym że 1.8 moze aż tyle palić. Serio żaden z silników jakie miałem nie palił aż tyle. Moj wcześniejszy Accord przy 2.0 benzynie miał o jakieś 2l mniejsze średnie spalanie. Akurat miałem Lancera z fabryczną instalacją LPG więc nie było tragedii. Ogólnie auto na plus. Trochę ten środek plastikowy. Ale auto raczej bezawaryjne