Wpis z mikrobloga

@Nolej: Mireczku, widziałem,że są niezłe przeceny i też bym chciał longboard'a :d
Kiedyś jeździłem ~2h na czym takim, i niezbyt pewnie się czułem, tzn jeździłem w tą i nazad po ścieżce rowerowej, czy czy na którymś z twoim bym czuł się pewniej (chodzi mi o różnice w kształcie) czy mam #!$%@? błędnik jak na takim z tak niskim środkiem ciężkości mi się #!$%@? jeździło:D?
mchmjszk - @Nolej: Mireczku, widziałem,że są niezłe przeceny i też bym chciał longboa...

źródło: comment_no865El355eMAbqhYEQo9CcmvfnnQ0v8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mchmjszk bardzo ciężko mi się wypowiedzieć, bo sam dopiero będę zaczynał. Myślę, że kolega wymieniony w moim wpisie odpowie na to pytanie :) ze swojej strony, myślę, że 2h to relatywnie mało i nie powinieneś się poddawać. Natomiast słaby sprzęt potrafi zrazić to na 100%
  • Odpowiedz
@ysqx: No wiem wiem, boje się jednak trochę, ze mam cos z błędnikiem czy cos i nigdy nie będę mógł swobodnie jeździć po mieście i zmarnuje kilkaset zł
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mirek-kania testowałem. Bardzo przyjemny flex, ugina się, jest spoko. Tak kupowałem w tym sklepie. Przygotuj się na batalię. Nie odpisują na maile, mi przysłali inną deskę. Dużo przygód, jedyne co zadziałało to telefony do nich
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mirek-kania przysłali deskę inna niż zamawiałem, zeszło się zanim się odezwali, żeby sprawę wyjaśnić, opakowanie #!$%@? na tyle, że prawie deska na wierzchu jak kurier przywiózł. Po angielsku rozmawiają. Bardzo mili ludzie, ale nie ogarniają biznesu :) chyba mają za mało personelu, a za dużo zamówień.
  • Odpowiedz