Wpis z mikrobloga

Szukam sieci do przeniesienia numeru z PLAY (abonament) na jakąś ofertę na kartę. Aktualnie płaciłem 50 PLN za nielimitowane rozmowy/SMSy/11 GB internetów. Jakaś sieć z dobrym zasięgiem na #krakow. Widziałem gdzieś oferty #orange #plus ale mi uciekły. Chyba, że gdzieś taniej abonament choć chyba to głupota jak teraz te wszystkie pakiety same się odnawiają (?)
#prepaid #nakarte #telefon #play #ofertysiecikomorkowych
  • 16
@Ky0sHiR0: na karte cudów nie zrobię, ale masz do wyboru do koloru, począwszy od t mobile aż po Orange i wirtualnych operatorów :). Możesz popróbować różnych sieci, od siebie dorzucę ze jedyna sensowna alternatywa do play to t-mobile :). A jakbyś myślał jednak nie przenosić się to mogę ogarnąć dobra ofertę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ky0sHiR0: W plush (zasięg plusa) masz no limit: rozmowy, sms, mms, internet 10gb. Miesięcznie wychodzi 25zł, ale możesz zbić cenę promocją na doładowanie (uruchamiasz 5-te doładowanie gratis i np. doładowujesz 4 razy po 5zł, dostajesz 5zł gratis, i tym sposobem wychodzi 20zł/m-c)
@Timmy_Turner: Wydaje mi się, że łatwiej zbijać te doładowania korzystając z promocji doładowań przez internet (kilka razy w roku taka możliwość jest). To polega na tym, że robimy doładowanie np. 100zł i w bonusie dostajemy 50zł. (różne promocje mają różne warunki. Wydaje mi się, że kiedyś nawet trafiłem na podwojenie doładowania). No a jak się ma na koncie 150 zł to przecież wystarczy na pół roku.
@Ky0sHiR0: Może oferta u Miśka Cię zainteresuje :) Za jedyne 25 zł możesz otrzymać:

w ofercie Plush ABO:

- na czas nieokreślony - 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Pakiet Social Free, czyli bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp.

- na czas określony (24 miesiące) - 15 GB, rozmowy (również na stacjonarne), SMS-y,
@MZ23 wspominałaś coś o ogarnięciu dobrej oferty w Play, można prosić o szczegóły na priv? :) Zastanawiałem się nad zmianą, ale może się jeszcze chwilę wstrzymam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ky0sHiR0: Zerknij na naszą ofertę Orange Free na kartę. :) Możesz połączyć ją z usługa nielimitowanych połączeń, smsów i GB za 25 zł. W Orange Free po każdym doładowaniu otrzymasz bezpłatny pakiet GB. Po doładowaniu za 30 zł jest to 15 GB. Dodatkowe dzięki usłudze nielimitowanych połączeń, smsów i GB zyskasz kolejne 15 GB, w wersji cyklicznej pakiet co miesiąc rośnie o 1 GB. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte