Wpis z mikrobloga

Pomocy, tak już przeglądam te samochody i od zawsze chciałem e60 po czym doszedłem do wniosku że mam tylko 25k, myślicie że warto się pchać w e60 czy lepiej kupić za 12-13k e46 i zaoszczędzić. Swoją drogą da rade coupe za tyle ? Diesel czy Bena nie ma znaczenia byle w r6
  • 3
@dawidek0044: da się i za ~20k, nawet na mirko ktoś kupił. Ale rocznik nie będzie ciekawy, stan różny, więc trzeba będzie się przygotować na ewentualne naprawy za kilka k.
Sam przez chwilę myślałem nad e60, ale koniec końców kupiłem Alfę.

nad jakimś mocnym e46 też myślałem w sumie. Ale od zawsze chciałem 159, a jakbym teraz nie kupił to by było jak z galantem, crxem i paroma innymi autami. Jak fajne
nad alfą też myślałem, obojętnie jaki model to strasznie podoba mi się przód z racji jego nietuzinkowości ale odpycha mnie strasznie tył i wnętrze, po prostu nie w moim stylu. Jednak ta e60 była jakimś tam marzeniem tylko przeraża mnie rozpiętość cenowa np ten sam rocznik dajmy na to 2004 a ceny od 20 do 40 tys przy podobnym przebiegu i wyposażeniu
@dawidek0044: może chodzi o silniki. te z początków produkcji wg mnie da się kupić za ~25k.
Jeśli to twoje marzenie to szukaj i kupuj. najwyżej sprzedasz, nieco stracisz. ale bedziesz madrzejszy o doswiadczenie. to tylko samochod ( ͡° ͜ʖ ͡°)