Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś szuka alta na long term to chciałbym wam polecić projekt Neufund i ich krypto Neumark. Projekt jest dosyć nowy. Cena nie była pompowana. Wg mnie duży potencjał.
Jako rekomendacje wklejam zdjęcie Vitalika Buterina twórcy Ethereum, który był przy tworzeniu tego projektu i ma naklejkę z logo #neu na laptopie xD
Nie jestem naganiaczem, kupowałem bardzo tanio na przedsprzedaży i jestem na tym obecnie 400% do przodu, ale zamierzam dłużej to trzymać.
#altcoin #kryptowaluty
Pobierz brolapaw - Jeśli ktoś szuka alta na long term to chciałbym wam polecić projekt Neufun...
źródło: comment_s2Uz9Y0lIlBfDc9W0fYSRZehgLsUPVJM.jpg
  • 15
@Khaine: https://neufund.org/

Coś całkowicie nowego na rynku. Projekt ten pozwoli tokenizować każdą firmę. I to nie w taki sposób jak robi to Szczepan wypuszczając personalne tokeny. To całkowicie nowy model, który pozwala na stanie się prawdziwym udziałowcem. Gdy dzisiaj kupujemy tokeny jakiegoś projektu to NIE stajemy się udziałowcami tej firmy. Posiadamy token, który ma jakąś wartość - GNT zakup mocy obliczeniowej, 0x płatność za prowizje w tradingu. Dzięki platformie Neufund będziesz