Wpis z mikrobloga

@zdzisioo: Filipowi zawsze zależało, to jest akurat jeden z najciężej trenujących graczy na całej scenie. Ten człowiek wiele razy mógł się poddać, bo były takie czasy, że naprawdę ciężko było się podnieść przez różne rzeczy, jakie w tamtym czasie wynikały, ale mu się udawało. Cały ich problem tkwi w głowach, nie w poszczególnych jednostkach, jeśli by na nowo jakimś cudem wyznaczyli sobie nowe cele, odzyskali dawną motywację do wygrywania i ogólnej
@comer123: Brzmi to bardzo śmiesznie ale tak, dostał tyle, że na więcej już liczyć nie może i jest tym znudzony. Swoją drogą mówisz, że ma dwadzieścia parę lat, od 6-7 lat jeździ po całym świecie gra w jedną grę do porzygu, nie znudziło by Ci się? :) Po jakimś czasie potrzeba nowych bodźców bo stare (jak duża pensja) przestają działać. To tylko moja opinia.
Filipowi zawsze zależało,


@ldldld3: Zależy jak się to zaczyna walić. Ten kryzys to też po części jego sprawka. Nie chciało mu się być iglem to zrzucił ten ciężar na barki snaxa, który przez to stracił formę (jego objęcie roli igla za bardzo kontrastuje ze spadkiem formy). Później snax piszę emocjonalnego posta gdzie mówi że jak był iglem to nie chcieli się go słuchać. Aimowo z tazem też nie wypadają rewelacyjnie. Zagrają
@GeneralX: Co do samego kontekstu to po części masz racje, lecz odpowiem jedynie na końcówkę o Snaxie. Nie wiem czy Snax czeka na moment, w którym stary skład padnie, bo patrząc na polską scenę, a bardziej na jednostki wolne, to nie ma za bardzo z czego wybierać. Jakieś pojedyncze osoby może i by się znalazły, ale raczej wątpię. Trójka z Kinguin i ktoś do wyboru? Tego też jakoś nie mogę sobie
@ldldld3:

bo patrząc na polską scenę, a bardziej na jednostki wolne, to nie ma za bardzo z czego wybierać. Jakieś pojedyncze osoby może i by się znalazły


Zmiany kiedyś muszą nadejść (chociażby w tym mitycznym 2020/2021 roku) bo neo, taz i pasza nie będą grali wiecznie.

Trójka z Kinguin i ktoś do wyboru? Tego też jakoś nie mogę sobie wyobrazić patrząc na charaktery tej trójki


Może znajdą się jednostki którym się
@GeneralX: Dlatego nie brałem pod uwagę AGO, grają, rozwijają się, jest git. Właśnie na przykładzie Kinguin nie chciałem wymieniać Micha, bo do niego miałem największe pretensje w sprawie całego wątku. Z tym chłopakiem jest tak, że niby ma wszystko co by pomogło mu wejść na ten prawdziwy top, a drugiej mentalność zła. To jest taki csowy Brożek, od 3lat się o nim mówi, ale w sumie nie pokazał niczego obłędnego. Może