Wpis z mikrobloga

+: Knax, XxX87XxX, Vecarius, LAU-RA, Inspree, fenixs, psychiatrist, Paffasfar, Maglaj, panpe, Apox, BartSimpson, tenportaltodno, ven-, amozek, hier, daaniel121, daste7, daniellos525, misrzmocy_ognia, IOG1N, Lameme, RonaldoCristiano, as-kut-1, JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie i każdy następny plusujący
przez takich ludzi wykop jest #!$%@?, nie potrafią okazywać swojego #!$%@? dla atencji we własnym gronie tylko wychodzą poza nie i zalewają swoimi gówno-wnikliwymi obserwacjami. Tworzenie nowych tagów i wrzucanie pod nie starego obornika niezgodne z przyjętymi standardami? Nie dla nich! >>>SPRAWDŹ<<<
!!!OSTROŻNIE!!!

Ale nie to jest największy problem, największy problem ostatnio w mojej opinii stanowi @Moderacja i przytoczę dwa przykłady dlaczego.

Pierwszy przykład pokazujący, że z prawidłowym niezarządzaniem nieodpowiednio dodawanymi treściami na wykopie jest jak w lesie... gorzej... jak w lesie obesranym gównem... widnieje w wątku do którego link jest w pierwszym akapicie >>>SPRAWDŹ<<< Nie wspomniałem o tym bez powodu.
Zgłaszasz im nieprawidłowe tagi, bo geniusze od patostreamów wpadli na świetny pomysł, umilający życie ludziom którzy normalnie taki bezbek mają na #czarnolisto, żeby zmienić ostatnią litkę w nazwie tagu.
Co robi moderacja? Jak na poniższym obrazku. Uznaje zgłoszenie i.... nic z nim nie robi. Nie zmienia tagów, nie usuwa wątku, ma po prostu #!$%@?, odhaczyli ptaszek i im lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) (pic rel)

Druga sprawa to sprawa którą poruszam już w trzecim wątku i od Moderacji odpowiedzi doczekać się nie mogę (jak i na inne 30 spraw). Także nie dziwcie się, że jestem taki krytyczny wobec Was. Chodzi o profil @villa-karpatia
Jest to profil zweryfikowany jako oficjalny profil #!$%@? firmy Willa Karpatia z siedzibą Murzasichle Ul. Budzowa 2 której właścicielem jest Krystyna Topór nieodpowiedzialna persona potwierdzająca w rozmowie telefonicznej, że "nie bydzie" przepraszać urażonych przez jej pracowników gości.
Pytanie teraz jakie przyjmujemy na @wykop zasady weryfikacji. Tzn. jakie Wy szanowna @Moderacja przyjmujecie. Pytam raz jeszcze o to o co pytałem pod wykopaliskiem z przeprosinami odnośnie firmy która ucierpiała w wyniku afery i której nazwa rzeczywiście zaczyna się na literę "V" i brzmi bardzo podobnie. @Villa-Carpatia-Zolynia
Otóż negatywne komentarze pod adresem firmy z Żołyni zaczęły pojawiać się po utworzeniu profilu @villa-karpatia nazwa ta nie jest zgodna z faktyczną nazwą firmy w KRS, z nazwa na stornie internetowej w jej adresie czy nazwą w mailu do firmy. Mimo to profil jest zweryfikowanym profilem firmowym.
Czy jeżeli TVN założyłby profil o nazwie TVP to profil @TVP mógłby być potwierdzonym i zweryfikowanym profilem TVNu? Wątpię, gdyż byłoby to jawne wprowadzanie w błąd. Tak samo jest z Willą Karpatia. Jak pisaliście pod jednym z wpisów na ten temat nie możecie zmienić nazwy użytkownika. Nikt o to nie prosi. Zbanujcie ich. Niech założą nowe konto zgodne z nawą firmy. Dla mnie to ewidentnie celowy zabieg mający odwrócić część uwagi od prawidłowego adresata całego zamieszania i niesprawiedliwe oceny pod adresem @Villa-Carpatia-Zolynia pojawiły się wyłącznie z powodu założenia potwierdzonego przez administrację wykopu profilu z błędną nazwą @villa-karpatia.
Normalnie zrobiłbym zgłoszenie, ale, że nie można 2x tej samej treści a w zgłoszeniu opisałem ten problem dość błaho to tworzę wpis z apelem o głos rozsądku w obu sprawach.
Sorry za ten ból dupy na początku i pozdrawiam.

#wykop po cześci #wykopszwadron ##!$%@? #moderacjacontent mam nadzieję że nie kwalifikuję się do #bedzieczyniebedzie #willakarpatia @m__b @a__s @4XEd

ps. każdy komentarz zwolenników patostreamów będzie usuwany bez odpowiedzi, a jego autor dodawany na czarną listę aby nie mógł więcej się udzielać, nie chodzi o to żeby was szkalować, tylko żebyście przestali zarzucać gównem oczy tym którzy sobie tego zwyczajnie nie życzą
bizonsky - +: Knax, XxX87XxX, Vecarius, LAU-RA, Inspree, fenixs, psychiatrist, Paffas...

źródło: comment_4p91APDFHd8IWVHvp4tAkDAwsK3qdngG.jpg

Pobierz
  • 11