Wpis z mikrobloga

Ale ta pożal sie Boże polska "prawica" jest żałosna. Najpierw Winnicki ze swoim "mój asystent hailował, ale w wolnym czasie i się nie zaciągał, a ja tak bardzo nie jestem neonazistą, że normalnie szok!", a teraz Rysiu europoseł "nie nazwałem szmalcownikiem, tylko tak sobie mówiłem":

https://oko.press/uzylem-wobec-rozy-thun-slowa-szmalcownik-europosel-pis-czarnecki-oszukuje-szefa-europarlamentu/

Z każdego rędzej czy później wyłazi tchórz i krętacz. Zaryzukuję twierdzenie, że im bardziej na prawo (w dość aberracyjnym lokalnym rozumieniu prawicy), tym raczej prędzej niż później. (Dla porównania, nie wyobrażam sobie, by Zanderg się tłumaczył, że koszulkę z Marksem kupił w second handzie i w ogóle nie wiedział, kim jest ten gość z brodą, każdego narodowca i 90% PiS jestem doskonale w stanie sobie wyobrazić w takiej sytuacji).

#polityka #bekazpisu #bekaznarodowcow #hipokryzja
  • 4
@Andreth: Hipokryzja level PiS. Mnie nie boli, że ci ludzie głosują na PiS, tylko chciałbym, aby nie kłamali, że PiS jest zajebisty, tylko mówili prawdę, że głosują dla 500+, albo żeby sąsiad sędzia/lekarz/profesor/inny-przedstawiciel-jakiejś-kasty miał gorzej, albo głosują, bo są po prostu pisiewiczami (bezpośrednimi beneficjentami).
Innych powodów, jakichś wzniosłych idei, ja nie kupię nigdy. PO "kradło" (jak każda władza), ale SKOKI są super, Polska Fundacja Narodowa (Solvere) jest super, TVPiS z miliardowymi